blood suckers slotikas

5 NETENT`i slotimängu, millel on parim tagasimakse protsent

NETENT on maailma üks paremaid kui mitte parim slotimängude tootja. Ettevõte pakub suurimat valikut mänge, mis on kõik ülimalt tänapäevased, innovatiivsed ning hiilgavad oma suurepärase graafika poolest. Neil on mänge juba sadades nii, et pole ime, et nad on saamas üheks mänguri lemmikuimaks pakkujaks.

Kõikidele slotimängijatele meeldib keerutades mõnusalt aega veeta. Mis neile aga veel rohkem meeldib? See on võitmine! Selleks, et slotimängudes võita, peaks iga slotisõber kursis olemas, millistelt mängudelt makstakse mängijale tõenäoliselt kõige rohkem tagasi. Enamik mängutootjaid seda ei avalda, NETENT, aga küll. Seega olemegi just sinu jaoks koostanud juhendi, kus toome välja 5 kõige parema tagasimakse protsendiga NETENT`i mängu. Loe edasi ja saad teada, milliseid slotikaid mängida.

5. Steam Tower Slotimäng

Steam Tower slotimängu RTP ehk tagasimakse protsent on 97%. Lisaks võid mängus võita kuni 2000 mündise jackpoti ning hulga tasuta keerutusi. Mängus pead rullikuid keerutades ronima trenpist üles ning päästma printsessi. Nii saad näiteks 10 tasuta keerutust. Kui oled missiooni täitnud ning jõudnud kõige viimasele korrusele saad boonuse ning 7x korrutaja. Lisaks sellele võid veel krabada 2 tasuta keerutust.

4. Jack Hammer 2 Slotimäng

Jack Hammer 2 on populaarse Jack Hammeri slotimängu järg. Järeltulija tõenäoline väljamakse protsent on tervelt 97,1%. Seda mängides on sul võimalus võtta üks tõsiselt suur jackpot. Eriti hea võimalus avaneb kui sul õnnestub käima lükata Sticky Win funktsioon.

3. Secrets of Atlantis Slotimäng

Secrets of Atlantis on üks populaarsemaid veeteemalisi slotimänge. Ka selle väljamakse protsent on 97,1%. Mis Atlantiste Saladuse Slotimängu eriti heaks teeb, on tema Nudge Wild sümbol. Kui sellele pihta saad, siis see aitab sul terve mänguvälja ära katta ning nii saad hittida ühe toredalt suure võidu.

2. Böb: The Epic Viking Quest for the Sword of Tullemutt Slotimäng

Kellele meeldivad viikingid, siis parema väljamaksega viikingimängu kui seda on Böb: The Epic Viking Quest for the Sword of Tullemutt Slotimäng pole. Tal on tervelt 98% suurune tagasimakse protsent ning lisaks sellele võid mängus pidevalt teenida ka tasuta keerutusi. Lisaks nendele tasuta spinnidele saad aktiveerida ka boonusmängu, kus maksimaalne või on tervelt 7500 mündi suurune.

1. Blood Suckers Slotimäng

Ka vampiiriteemalise Blood Suckers Slotimängu tagasimakse protsent on 98% nagu see on ka viikingimängul. Blood Suckers Slotimängul on 25 tagasimakse liini, ülimalt populaarne vampiiriteemaline mängu ülesehitus ning 98 protsendi suurune tagasimakse protsent. Enam paremaks minna ei saa! Nagu ka paljudes eelnevates mängudes, saad ka selles teenida 10 tasuta keerutust.

Loodame, et nautisid meie slotimängude teemalist postitust. Edu laudades!

Scroll to Top