6 põhjust, miks eelistada online kasiino mänge

6 põhjust, miks eelistada online kasiino mänge

Kõik hasartmängusõbrad, kes te arvate, et parimad kasiinod on Las Vegases, mõelge uuesti. Tänapäeval kui epa kõik maapealsed teenused on interneti kolinud, pole ka kasiinod erand. Kasutades online kasiino võimalusi, saad rohkem lõbu, kaotades vähem aega ning raha. Online kasiinod saad käivitada koheselt ning sul ei kulu ei aja ega finants ressursse sinna kohale jõudmiseks. Järgnevalt toome sinuni 6 põhjust, miks eelistada just internetis mängimist.

  • See on mugav

Esimene ning kõige tähtsam põhjus online kasiinos mängimiseks on see, et see on kuradima mugav. Sa ei pea ennast sinna füüsiliselt kohale tassima, vaid saad nautida oma lemmik harrastust kasvõi diivani peal lebotades. Vahet pole kas kell on 12 päeval või 1 öösel, mängida saad mida tahad ning millal tahad. Sa pole ei kellaaja ega asukohaga seotud.

  • Saad ka tasuta mängida

Maapealsesse kasiinosse minnes, pole sul võimalik midagi tasuta saada. Iga mängu eest pead maksma või sellele panustama. Online kasiinos nii ei ole. Seal saad mängida oma lemmikmängu ka tasuta. Vahet pole, kas selleks on Starburst või online rulett, enamik teenusepakkujad lasevad sul neid ilma rahata proovida. Kui oled valmis, saad alati pärisrahaga proovima hakata.

  • Saad boonuseid

Online kasiino boonused on üheks tähtsamaks faktoriks miks peaksid just internetis mängimist eelistama. Live`s pole tavaliselt erilisi boonuseid või kui need ka eksisteerivad, siis ega need väga head pole. Näiteks Olympic Casino kliendikaart ei suuda elusees keskmisele mängijale pakkuda seda väärtust, mida suudab üks kvaliteetne online kasiino.

  • Suur mänguvalik

Palju Eesti suurimas maapealses kasiinos mänge on? Heal juhul paarsada slotiautomaati ning mõned kümned mängulauad, mis võivad tihti, eriti nädalavahetustel, hõivatud olla. Onlines seda probleemi pole. Mängi mida tahad, millal tahad. Ka mänguvalik on uskumatult suur. Pole üldse mingi ime, et ühel teenusepakkujal võib kodulehel tuhandeid mänge olla, mida saad mängida nii tasuta kui raha eest.

  • Pole segajaid

Maapealses kasiinos pead tihti tegemist tegema erinevate segavate faktoritega. Olgu nendeks siis sulle midagi müüa üritavad teenindajad, liiga lärmakas kõrvalpidu või üleliia alkoholi pruukinud kliendid. Tead mis? Oma arvutiga kasiinos mängides, sul neid probleeme pole! Istud mugavalt oma toas, vahid telekat ja teed, mis tahad!

  • Saad korraga rohkem laudu mängida

Veel üheks suureks eeliseks on see, et sa ei pea onlines ühte lauda korraga mängima. Olgu tegemist pokkeri, ruleti või slotimänguga, enamik online kasiinosi pakub sulle võimalust oma ekraani kaheks või neljaks jagada – niiviisi saad mängida kui 4 mängu korraga. Parim selle juures on see, et see ei pea isegi sama mäng olema!

Loodame, et meie artikkel seletas sulle parimad online kasiino küljed lihtsasti lahti. Nüüd ei jää sul muud üle kui valida parim online kasiino, ning keerutamisega pihta hakata!

Scroll to Top