bet365 kasiino boonus

Bet365 Kasiino Tervitusboonus: 100% kuni 50€

Üks maailma suurimaid hasartmängu operaatoreid Bet365 on Eestis nii kasiino kui spordiennustusega ning selleks, et uuele mängijale alustamine võimalikult lihtsaks teha, on välja tuldud kasiino tervitusboonusega, mille kohta saad täpsemalt teada, lugedes seda postitust edasi.

Bet365 Boonus – Saa 100% kuni 50€ kasiinosse

Bet365 pakub uutele klientidele boonust 100% ulatuses kuni 50€. See tähendab seda, et kui teed kuni 50€ suuruse esimese sissemakse saad samapalju kasiinos mängimiseks juurde.

Kuidas boonust kasutada?

  1. Ava bet365 konto siit.
  2. Tee vähemalt 10€ sissemakse mängude kontole
  3. Vajuta oma konto juures nupule “saadaolevad pakkumised” ning seal vajuta tervitusboonuse pakkumise juures “aktiveeri”
  4. Leiadki boonuse oma kontolt

Pane tähele, et selleks, et raha välja võtta, pead boonuse terves ulatuses 30 kordselt läbi mängima. Edu mängudes!

Miks Bet365 kasiinos mängida?

Bet365 on maailma suurimaks hasartmängu portaaliks. Nad on ülimalt usaldusväärsed ning neil on suurepärane mänguvalik. Kui sulle meeldib lisaks kasiinole ka spordiennustust teha, siis on see sinu jaoks surepäraseks kohaks, sest nende spordiennustus tootele vastast ei leidu!

Lisaks sellele sobivad nad väga hästi just suuremaid limiitide eelistavale hasartmängusõbrale, sest tulenevalt nende suurusest, saavad nad sulle võimaldada maksimaalseid panuselimiite. Soovid nende kohta rohkem teada? Siis loe meie arvustust siit. Aitab jutust, tahad juba mängida? Siis vajuta alllovale nupule ja ava konto 2 minutiga!

Scroll to Top