betsafe kasiino tervitusboonus

Betsafe Kasiino Tervitusboonus: 100% kuni 250€ + 150 tasuta keerutust

Betsafe pakub oma tervituspaketis midagi kõigile. Valikus on nii kasiino boonus kui tasuta keerutused. Loe edasi ning saad teada kuidas asjale kõige kasumlikumalt läheneda.

Kuidas boonus ära noppida?

Selleks, et boonus täies ulatuses (või pooleldi) ära kasutada toimi järgnevalt:

  1. Ava Betsafe konto siit.
  2. Vajuta nupule “Tee sissemakse boonusega” ning tee vähemalt 20€ suurune sissemakse. Saad sama palju kasiino boonust juurde + 50 tasuta keerutust mängu Coins of Egypt
  3. Kui esimene boonus on juba kotis, siis tee uus sissemakse 10€ kuni 50€ vahemikus, saad pealekauba 50% kasiino boonust + 50 tasuta keerutust mängu starburst.
  4. Kaks ei sobi kuidagi ilma kolmeta. Tee kolmas sissemakse ning saad 50% boonust kuni 50€ ulatuses ning lisaks 50 tasuta spinni mängu Asgardian Stones.

Kas teadsid, et Betsafe kasiinos on olemas ka lojaalsusklubi? Nimelt teenid iga kasiinos panustatud Euro pealt lojaalsuspunkte, mis kord kuus preemiapunktideks muudetakse. Kui see on tehtud, saad need mugavalt rahaks vahetada. Pole mitte midagi lihtsamat!

Betsafe`i näol on tegemist ühe Eesti suurima kasiinoga ning ka tema tervitusboonus on üks meie turu parimad. Soovitame alustada kohe, sest parimad pakkumised on tuntud kui mitte kõige kauakestvamad.

Scroll to Top