coolbet jõulukalender 2018.JPG

Coolbet Jõulukalender 2018 – 22. November

Kui värvilised tulukesed kaubanduskeskustes ning rõõmsad jõululauad raadiotes sulle veel jõuluaja algust kuulutanud pole, siis nüüd on see kindlasti käes, sest coolbet on tänavu esimese Eesti online kasiinona välja tulnud oma jõulukalendriga. Loe edasi ja saad teada mida täna saada loota on.

22. Novembri pakkumised

Sport

Täna saad panustada võimendatud koefitsentidega Euroopa parima väravalööja peale. Täna kella 14:00 ja 19:00 vahel avaldatakse igal tunnil üks uus võimendatud koefitsent. Ole tähelepanelik, sest need kehtivad, vaid tund aega pärast avalikustamist.

Kasiino

Coolbet kasiino jagab välja 10 tasuta spinni mängus Bonanza. Selleks, et neid saada pead olema teinud eelmise 7 päeva jooksul vähemalt 20€ eest sissemakseid. Ei ole? Sorry, siis täna sa spinne ei saa. Küll saad aga spinne järgmisel seitsmel päeval kui täna ruttu 20€ suuruse deposiidi ära teed. Nii, et kiirusta!

Pokker

Coolbet korraldab tasuta spinnide freerolli, kus esimesed 20 saavad 100 tasuta keerutust Starbursti. Selleks, et turkast osa võtta, tee 1 reigitud käsi enne turniiri algust. Turniir leiab aset täna kell 21:00.

Pakkumistest osa võtmiseks:

  1. Ava coolbeti konto siit.
  2. Rega ennast kampaanialehel pakkumistele.
  3. Kasuta ära sulle sobivad pakkumised.

Nii lihtne see ongi. Nüüd lisaväärtust rabama!

PS! Pane tähele, et homme toimub ka musta reede kampaania, kust saad veelgo rohkem tasuta raha teenida.

Scroll to Top