coolbeti boonuskood

Coolbeti Boonuskood Aastal 2019

Aktiivne Coolbeti boonuskood hetkel puudub, kuid ära muretse – kui kasutad allolevaid linke, siis saad siiski boonuse saada. Linkidelt leiad suurepärased tervitusboonused, mis teevad igale tavalisele boonuskoodile tuule alla. Lisaks sellele ei pea sa ühtegi koodi mitte ühessegi lahtrisse sisestama. Alusta, vajutades sulle sobivale boonusele.

Toode Boonus Lehele
Kasiino: 100% kuni 150€ boonust + 50 tasuta keerutust VÕTA BOONUS
Spordiennustus: 100% kuni 150€ boonust VÕTA BOONUS
Pokker: Kuni 2000€ pokkeriboonust VÕTA BOONUS

Coolbeti Boonuskood

Aktiivse Coolbeti Boonuskood leiad kui kasutad käesolevas tabelis asuvaid boonuslinke. Niiviisi saadki osa parimatest pakkumistest. Antud tabelist leiad kolm tervituspakkumist, mis on mõeldud erinevatele toodetele. Vajuta lingile ning see viskab sind otse kampaanialehele kust leiadki coolbeti boonuskoodi.

Coolbet`ist

Coolbet on esimene kaughasartmängu operaator Eestis, mis näitab mille peale teised inimesed panustavad. Nimelt nad kuvavad kogu statistikat panuste arvu ning summade kohta konkreetsele sündmusele.

Coolbeti kontor asub Eestis ning nad omavad in-house spordiennustus meeskonda, mis on tänapäeval ülimalt unikaalne.

Kasiinomängud

Coolbeti kasiinost leiad slotimänge tegijatelt nagu Playtech, Microgaming, NetEnt, jne. Lisaks sellele on olemas ka Live Kasiino mängud nii Evolutionilt kui NETENTilt.

Spordiennustus

Nagu juba mainisime, omavad nad in-house spordiennustus meeskonda. See fakt lubab neil pakkuda mängudele paremaid koefitsente kui teised Eesti turul tegutsevad ettevõtted. Lisaks sellele näitavad nad ka statistikat, mille peale kõige rohkem panustatakse, kui palju ning mitu inimest teatud sündmusele raha asetab.

Sisse- ja väljamaksed

Sissemaksed toimuvad koheselt ning väljamaksed kinnitatakse tavaliselt 1 tööpäeva jooksul. Raha saab sisse kanda nii pangaülekande, skrilli, netelleri, visa kui ka master kaardiga. Ennem sissemakse tegemist tasub külastada meie kodulehte, et saada teada aktiivsetest pakkumistest ning võtta ka coolbeti boonuskood.

Klienditugi

Klienditoega saad ühendust võtta live chati teel. Coolbeti kasutajatugi lahendab iga sinu vähimagi probleemi kiiresti ning sõbralikult.

AVA TASUTA KONTO SIIT

Scroll to Top