kasiinode jõulukampaaniad

Eesti Kasiinode Jõulupakkumised – 4. detsember

Tulenevalt sellest, et käesoleval aastal on jõulukalendreid nii palju, et pole mõtet neist igast ühest eraldi kirjutada, vaatame käesolevas artiklis üle, mida eestis litsentsi omavad online kasiinod meile täna pakuvad.

Coolbet

Sport

Coolbet annab täna oma klientidele 10€ suuruse riskivaba spordipanuse mobiilis. Selleks, et panus saada sisesta boonuskood “XMAS20180412”, mine livebetti ning tee 50€ suurune panus. Panus peab olema tehtud minimaalse koefitsendiga 1.50 ning kui see on lahendatud, saad automaatselt 10€ riskivaba panuse mobiili. Alusta siit.

Kasiino

Kasiinosse saad coolbetilt 10 tasuta keerutust mängu Hanzos Dojos. Seda sel juhul kui sa oled eelneva 7 päeva jooksul teinud vähemalt 20€ eest deposiite. Kui sa seda teinud pole, siis pole hullu – tee täna 20€ suurune sissemakse ja saad igal järgneval seitsmel päeval 10 tasuta spinni.

Pokker

Mängi 1€-se sisseostuga Fish Party Sit & Go turniiri ja saad tasuta 1€ suuruse Fish Party pileti lisaks.

Optibet

Optibetist saad täna 60 tasuta keerutust. Selleks tee boonuskoodiga “XMAS4” vähemalt 20€ suurune sissemakse ja saadki spinnid oma kontole. Erinevalt coolbetist kehtib keerutustele 30X läbimängimise tingimused. Alusta siit.

GrandX

Kui hing ihkab cashbacki järele, siis seda saab Grandx.ee kasiinost. Täna pakutakse 15% kuni 200€ cashbacki. Selleks pead liituma kampaanialehel pakkumisega ning saad kõikidelt kaotustel 4. detsembri jooksul tagasi 15%. Alusta siit.

Olybet

Olybet annab sulle täna 20 tasuta keerutust kui teed 100 spinni The Vikings slotimängus. Läbimängimise kohustusi pole. Alusta siit.

Unibet

Unibet annab täna välja tasuta bingovautšeri. Ava lihtsalt bingo lobbi ning leiadki selle. See on kõikidele klientidele tasuta ning saad seda kasutada ükskõik millises bingomängus! Alusta siit.

Betsafe

Spordiennustus

Kui teed betsafes täna 10€ eest spordipanuseid koefitsendiga vähemalt 1.50, saad 5€ suuruse riskivaba panuse. Alusta siit.

Kasiino

Kui panustad kasiinos 40€ eest, saad 20 tasuta keerutust mängu Fruit Bonanza.

Pokker

Kui võidad ühe Fish and Go turniiri ning saad No limit Holdem rahalauas taskukaartideks TT, siis saad pokkerikontole 1€.

Kindlasti hoia meie lehel silma peal, sest teeme sarnase ülevaate ka homme!

Scroll to Top