grandx.ee kasiino

GrandX Kasiino Kroonijuveeliks on Eesti parimad kasiinoboonused

Eesti kaughasartmängu litsentsi omavat GrandX kasiinot ei saa just iseloomustada kui Eesti suurimat online kasiinod, kuid ühes asjas on ta meie arvates kindlasti turu parim – nimelt kasiinoboonustes, kus jagatakse iganädalaselt ära tervelt 400€ eest boonuseid. Kui oled reload boonuste fänn, siis loe edasi ja saad teada, mida GrandX hetkel pakub.

GrandX Tervitusboonus

Tervitusboonuseks pakub GrandX 100% kuni 250€ kasiinoboonust. See tähendab seda, et kui avad konto ning teed oma esimese sissemakse, siis saad deposiidile sama palju mängimiseks juurde. Ehk kui teed näiteks sissemakse 50€ ulatuses saad juurde 50€ ning saad kokku mängida tervelt 100 Euro eest.

Tähele tuleb panna seda, et enne võitude välja võtmist, pead oma boonuse täies ulatuses 40 kordselt läbi mängima. Ehk eelneva näite puhul pead enne võitude välja kasseerimist tegema 2000€ eest panuseid. Aega antakse sulle selleks 14 päeva. Kui soovid raha enne kätte saada, siis seda me ei soovita, sest sel juhul tühistatakse nii su boonus kui sinu võidud.

Käesoleva pakkumise juures on minimaalseks kvalifitseeruvaks deposiidiks 10€ ning maksimaalseks 250€ ehk kokku saad juurde saada 250€ kasiinoboonust. Mida oleks veel oluline mainida, on see, et kui tahad boonust läbi mängida, siis osad mängud selleks ei sobi. Mängud nimega Royal Roulette, Real Roulette ja Blackjack läbimängimisel osaleda ei saa ning näiteks keno tüüpi mängude käibest loeb, vaid 10% ning video pokkeris 20%.

NB! Boonust vabastades ära tee üle 5€ suuruseid panuseid, sest grandx boonuskoodi juures pole see lubatud.

GrandX Kasiino Õnnelik Esmaspäev

Õnnelik esmaspäev on üks kuradima tore boonus. Miks? Seda sellepärast, et see pole ühekordne ning saad seda kasutada igal esmaspäeval. GrandX.ee Õnnelik Esmaspäev näeb ette kasiinoboonust 80% ulatuses kuni 200€.

Kui teed näiteks deposiidi 100€, saad mängimiseks juurde 80€. Oluline on ka siin tähele panna, et boonuse juures kehtivad juba eelpool välja toodud reeglid ning tingimused.

Vahemärge: Kas teadsid, et lisaks suurepärastele boonustele on GrandX Casino ainukeseks online kasiinoks Eestis, kellel on õigus pakkuda, maapealsete kasiinofännide lemmikuid, Amatic slotimänge? Aga just nii see on. Neil on selleks eksklusiivne õigus ning neid kurikuulsaid slotikaid ei leia sa mitte kuskilt mujalt kui ainult sellest Eesti online kasiinost.

GrandX.ee Reedel Rikkaks

GrandX reedel rikkaksKui esmaspäevane boonus on kasutatud, siis on meil sulle hea uudis – sellega grandx re-load kampaaniad ei lõppe. Igal reedel saad osa võtta “Rahakast Reedest” ning saada 60% ulatuses kuni 200€ kasiinoboonust.

Tee sissemakse 100€ ja saad juurde 60€ slotikate veeretamiseks. Nagu ikka, kehtivad ka selles pakkumises eelpool mainitud kampaaniate reeglid ja tingimused. Nendest ei saa ümber mitte ühegi kasiinoboonuse puhul.

Kokkuvõte

Kõik need kolm kampaaniat: Tervitusboonus, Õnnelik Esmaspäev ja Reedel Rikkaks teevad GrandX kasiinost Eesti parimate kasiinoboonustega online kasiino. Mitte ükski teine operaator pole sisse juurutanud nii magusaid re-load kampaaniaid kui seda on teinud nemad. Vahete-vahel pakutakse küll spetsiaalseid kasiinoboonuse kampaaniaid, kuid need ei toimu regulaarselt ning nende otsimine võib üpriski tülikaks protsessiks kujuneda.

GrandX-iga on, aga lugu kindel. Regamisel võta tervitusboonus ning edasidi saad igal esmaspäeval ning reedel juurde boonust lunastada. Kui sul enne puudus põhjus, et seal kohas konto avada, siis oleme kindlad, et nüüd ei leia sa mitte ühtegi ettekäänet, sest mitte miski ei saakski olla magusam kui seda on GrandX kasiino!

Scroll to Top