grandx populaatseimad amatic slotimängud

GrandX Online Kasiino 5 parimat Amatic slotimängu

GrandX on Eestis tegutsev online kasiino, mille omanikuks on IMG Kasiinod AS, kes opereerib ka maapealseid Grand Prix kasiinosi. Nende online versiooni konkurentsieeliseks on Amatic slotimängud, mida Eestis eksklusiivselt pakutakse. Mitte ühelgi teisel operaatoril pole õigust käesolevaid mänge oma tootevalikus omada. Järgnevas artiklis vaatame järgi, miks Amatic slotikad nii head on ning räägime põgusalt ka viiest populaarseimast GrandX mängust.

GrandX kasiino pakutavad Amatic slotikate fenomen

Amatic on Austrias asutatud ettevõte, mis loob slotimängudele nii riistvara kui tarkvara. Ettevõte asutati 1993. aastal ning on 24 tegutsemisaastaga arenenud väikesest perefirmast mastaapseks, ülemaailmselt tuntud hasartmängutooteid arendavaks tegijaks.

Tulenevalt sellest, et ettevõte asutati ajal, kus kogu kasiino turg oli maapealne, siis on nende põhiliseks tooteks olnud koguaeg riistvara ning slotiautomaadid reaalsetes kasiinodes. Isegi praegusel ajal kui nad on arendanud välja ka oma online mängud, on nad ikkagi üheks suurimaks tegijaks, mis puutub hasartmängu riistvara tootmist ning turustamist. GrandX kasiino pakutavate Amatic slotikate unikaalsus peitub järgnevates omadustes:

  • Amatic slotimänge saad mängida ka “lives”
  • Mängud on tehtud HTML5 formaadis nii, et neid on mobiiliga väga mugav proovida
  • Mängudel on “gamble” funktsioon, kus saad pärast igat võitu võimaluse see mitmekordistada
  • Mängudel on autoplay
  • Mängudel puudub taustaheli. Heli aktiviseerub ainult boonusmängus või võitu saades
  • Mängud on välja antud Hispaania, Inglise, Türgi, Venemaa, Soome, Bulgaaria ja Saksa keeles.

5 parimat GrandX.ee slotikat

Hetkel on GrandX portfoolios üle 100 kõrgekvaliteetse mängu. Valisime käesolevasse artiklisse 5 läbi aegade kõige edukamat. Igaüks neist on suurepärase graafika, mõnusat mänguelamust pakkuv ning põnev. Ära muretse, sa ei pea neid kõiki mängima. Piisab vaid ühe välja valimisest.

Admiral Nelson

Admiral Nelson slotikas
Admiral Nelson slotikas

Käesoleval mängul on imeilus disain ning mereväe temaatika, kuid see pole veel kõik – slotikal on ka mitu unikaalsed (ning kasumlikku) boonusfunktsiooni.

Esimeseks neist on “double scatter”. Kui rullikutele ilmub 2 või enam kahurit, siis saad suure võidu. Kui lisaks neile ilmub ka wild sümbol, korrutatakse see võit kahega.

Teiseks funktsiooniks on tasuta keerutused. Kui saad pihta kolmele laevale, siis aktiveerub 10 tasuta spinniga boonusring. Tegemist on ühe populaarseima GrandX.ee kasiino slotikaga.

Eye of Ra

eye of ra slotikas
eye of ra slotikas

Järjekordne Egiptuse temaatikaga slotimäng? Jah, just nii see on, kuid see on seda ka väärt! Avades mängu, saad koheselt aru, et tegemist on millegierakordsega, mida sa pole varem proovinud.

Alustame rullikutega. Mängu teeb eriliseks juba see, et rullikutel olev piltide arv ei ole ühtlane. Äärtes on vähem võimalikke sümboleid kui keskel.

Teiseks üllatuseks on väljamakseliinide arv. Mängus on tervelt 720 väljamakse liini! Tegemist on slotikaga, kus saad võidu põhimõtteliselt iga keerutusega.

Kolmandaks on eksklusiivne boonusfunktsioon. Kui kogud kokku 3 püramiidi, aktiveerid tasuta keerutuste funktsiooni.

All Way Fruits

All Way Fruits slotikas
All Way Fruits slotikas

Kõikidel käesolevatel slottidel on oma väljanägemine ning “maitse”, kuid mitte miski ei meki nii hästi kui seda teeb järjekordne GrandX hittslotikas All Way Fruits. Mängul pole nimelt mitte ühtegi väljamakseliini. Mängija saab võidu kui 3 või enam samasugust puuvilja mänguväljale pigama jääb. Tegemist on tõsiselt unikaalse asjaga!


Book of Aztec

Book of Aztec slotikas
Book of Aztec slotikas

5 tulliku ning 10 väljamakseliiniga Book of Aztec on üks tuntuimaid Amatic slotikaid ning on GrandX kasiino üks mängitumaid. Amatic raamatuseeria mängud on ülimalt populaarsed ning ka käesolev slotikas pole erand. Proovi järgi, oleme kindlad, et sa ei kahetse!

Book of Fortune

Book of Fortune slotikasTegemist on imeilusa fantaasiarikka slotikaga, kus mängija transformeerub üllaks rüütliks, kelle ülesandeks on vabastada imeilus printsess. Mängul on 5 rullikut ning 10 väljamakseliini. Tegemist oleks üpriski tavalise slotimänguga kui sellele poleks lisatud erilist boonusfunktsiooni raamatu näol, mis on samal ajal nii scatter kui ka wild sümboliks.

Kui saad pihta kolmele või rohkemale raamatule, aktiveerub boonusfunktsioon, mis on Amatic käekirja järgi kujundatud eriline mäng, kus saad võimaluse võita üks korralik jackpot.

Scroll to Top