grandx mänguvalik

Mänguvalik, mida GrandX.ee online kasiino pakub

GrandX.ee on Eesti väikseima, kuid eksklusiivseima valikuga online kasiino. Neil puuduvad oma lehel muud mängutootjad kui Amatic, mille esindusõigus neil Eesti riigis ainukesena on. Järgnevas artiklis viskamegi pilgu peale, milliseid mänge see Amatic GrandX kasiinos üldse võimaldab, ning milliseid neist kindlasti proovida tasuks. Loe edasi ja saad teada, mida antud leheküljel eelistada!

GrandX.ee Videoslotid

Kõige suuremaks ehk kõige rohkemate mängudega kategooriaks GrandX kasiinos on videoslotid. Sealt leiab käesoleva artikli kirjutamise ajal kokku 44 erinevat slotikat. Nende slotimängude hulka kuuluvad sellised legendid nagu Wild Shark, Dragons Pearl, Billyonaire, Book of Aztec, Eye of Ra ning Admiral Nelson. Populaarseimateks uuteks tulijateks on Beauty Fairy ja Casanova.

Ülejäänud tuntud, kuid mitte kõige kuulsamad on näiteks: Grand Tiger, Golden Book, Allways Win, Enchanted Cleopatra, Party time, Arising Phoenix, Big Panda,  Diamond Monkey, Diamonds of Fire, Flying Dutchman, Lady Joker, Magic Owl, Vampires ja Casinova.

Meie jaoks kõige vähem tuntuimateks mängudeks seal GrandX slotikate nimerkirjas on Diamond Cats, Dragon`s Kingdom, Magic Forest, La Gran Aventura, Red Chilli, Royal Unicorn, Aztec Secret, Cool Diamonds 2, Hot Diamonds, Lovely Lady, Lucky Coin, Lucky Little Devil, Lucky Zodiac, Magic Idol, Mermaind`s Gold, Wild Dragon, Blue Dolphin ja Scarab Treasure.

Kõige magusama jätsime viimaseks. Käesoleval kasiinol on ka oma slotimäng, mis üllatus-üllatus ei kanna muud nime kui seda on GrandX. Ilmselgelt peaks igaüks siit nimekirjast endale meelepärase kasiinomängu leidma.

GrandX Kasiino videopokker

Videopokkeri valik pole tavaliselt mitte ühelgi online kasiinol eriti suur. Sama lugu on ka GrandX kasiinos, mille hinnangu leiad: https://kasiinoboss.com/grandx/. Valikus on 6 mängu: Deuces Wild, Fruit Poker, Jacks or Better, Joker Card, Multiwin ja Multiwin triple.

Kuigi valik on tõesti väike, peaks see iga keskmise videopokkeri gurmaani vajadused rahuldama. Mänge on igale maitsele!

GrandX lauamängud

Jõudsimegi kõige väiksema sektsioonini. Kõikidest mängudest kokku on kõige vähem lauamänge. Populaarseimad mängutüübid on küll kõik olemas, aga iga ühe kohta on vaid üks mäng. Valikus on nii ruleti kui blackjacki mängud. Meie arvates on see üheks suurimaks GrandX kasiino puudujäägiks, et selliseid mänguvariante on vähe. Sooviksime siin natukene rohkem tootjaid näha, et valiks tsipakenegi suurem oleks.

Kokkuvõte

Loodame, et meie artikkel rahuldas teid ja, et nüüd olete suurepäraselt kursis GrandX kasiino pakutava mänguvalikuga. Kindlasti tuleks siinkohal mainida, et kui välja jätta lauamängude rubriik, siis on nende valik igati rahuldav ning kui sulle teevad meelehead just Amatic tootja mängud, siis pole paremat kohta, kus neid proovida kui käesolev kasiino. Miks? Lihtsalt sellepärast, et ükski teine operaator neid mänge sulle võimaldada ei saa.

Viimase asjana mainiksime, et lisaks eksklusiivsetele Amatic mängudele, on käesolevas kasiinos ka suurepärased teritus ning re-load boonused. Ja, erinevalt teistest online kasiinodest, leiavad need aset iga-nädalaselt. Re-load kampaaniad saad kasutada nii esmaspäeviti kui reedeti.

Scroll to Top