Sweet Alchemy slotimäng - kas pole mitte nunnu?

Kasvatame Bankrolli

Coolbeti sünnipäevakampaania jätkub ning käesolevas postituses vaatame üle mida nad täna pakuvad ning kuidas meie saaksime neid häid pakkumisi ära kasutada. Lisaks sellele vaatame, kuidas mul eelmistel päevadel läinud on.

Tulemused

Liverpool vs Roma mängu panuse kahjuks kaotasime -20€. Sellega aga teenisime tasuta panuse 10€ suuruses, mille panustasime Arsenali võidu peale eilses Euroopa Liiga kohtumises. Kahjuks ka see läks aia taha. Eile pakkus Coolbet võimalust saada 5€ tasuta panus kuid teha 10€ suurune prelive panus kahele Euroopa Liiga mängule. Juhtus nii, et hittisime selle panusega korraliku võidu suuruses 38,60€.

coolbeti võitev panus
coolbeti võitev panus

 

 

 

 

 

 

 

 

Selle beti eest saadud tasuta 5€ panuse panime PSG peale Amiens SC-ga mängus koefitsendiga 1,38. Tulenevalt sellest, et valisin väga väikese koefitsendiga mängu, siis on tõenäoline, et saame ka siit raha tagasi.

Eilsetes kasiinospinnides me kahjuks raha ei teeninud ning ka pokkeriga läks aiataha, sest unustasin mõlemad turniirid ära ning lõpetasin vastavalt 54 ja 52 kohaga. Oleks mõlemad meeles püsinud, siis oleks 99% auhinna saanud, sest mängijaid oli mõlemas 60 ringis ning esimesed 50 said 10€väärtuses spinne. 20€ nagu lupsti maha visatud :(. Tänased tasuta keerutused tootsid 1 euro sendise kasumi. Loodame, et need keerutused hakkavad ka ikka mingil hetkel paremini tootma. Hetkel hoiab mind pinnal ainult spordiennustus.

Sweet Alchemy slotimäng - kas pole mitte nunnu?
Sweet Alchemy slotimäng – kas pole mitte nunnu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekti hetkeseis

Tänu õnnestunud spordipanusele olen hetkel 8,52€-ga plussis. Lisaks on üleval ka 5€-ne tasuta panus PSG mängule. Kui poleks pokkeriturniire maha maganud, oleks kasum tõenäoliselt kordades suurem. Üritan edaspidi tublim olla!

Tänased coolbeti kampaaniad

Nagu juba ülevalpool mainisin – Coolbeti sünnipäevakampaania jätkub. Tänased pakkumised:

Spordiennustus: Tee enne mängu vähemalt 10€ mitmikpanus sellenädalasele Jäähoki MM’ile (4 või rohkem valikut, igal valikul vähemalt 1.50 koefitsent) ja saad esmaspäeval 5€ Tasuta Panuse.

hoki panus
Meie panus 5€ tasuta panuse kampaania raames.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasiino: 5 Tasuta Spinni kõigile kasutajatele, kes on viimase 7 päeva jooksul teinud vähemalt 25€ sissemakse! Kui sa pole sissemakset teinud, siis tee seda täna ning saad järgmisel seitsmel päeval iga päev 5 tasuta keerutust. Kui sa ei tea mis tasuta keerutused on, siis loe seda siit.
Pokker: Reedene Freeroll auhinnafondiga 100€.

Nendest pakkumistest soovitame kindlasti ära korjata nii kasiino kui spordi oma. Pokkeri 100€ auhinnafond ei ole eriti erutav, aga kui õhtul niikuinii plaanis telekat vaadata, siis teleka kõrvale võiks selle lahti võtta küll.

Scroll to Top