KKK – Korduma kippuvad küsimused

Kasiino

Mis on tasuta keerutused? Tasuta keerutused on tasuta mängukorrad, mida võid võita kas antud mängu raha eest mängides ning teatud kombinatsiooni saades või võttes osa kasiinokampaaniatest, kus neid auhinnaks jagatakse.

Mida tähendavad tasuta keerutuste läbimängimise kohustused? Oletame, et saad ühelt Eesti kasiinolt 10 tasuta keerutust ning võidad nendega kokku 1 euro. Läbimängimiskohustused tähendavad seda, et kui need puuduvad, siis saad selle 1 euro kohe oma pangaarvele kanda. Kui need on aga seatud ning on näiteks 35 kordsed, siis pead enne mängima kasiinomänge 1€x35 korda. Ehks pead tasuta keerutustest saadud võidud läbi mängima teatud kordade arvu. Kui see on tehtud, saad võidud välja kanda. Tasuta keerutuste juures tasuks kindlasti otsida kampaaniaid, kus läbimängimiskohustused puuduvad.

Spordiennustus

Mis on riskivaba panus? Riskivaba panus tähendab seda, et võid panustada mingile sündmusele konkreetse summa ning kui su panus kaotab, siis saad oma raha tagasi. Ehk can`t lose situatsioon.

Pokker

Mis on Freeroll? Freeroll on tasuta turniir, millel auhinnalisele kohale tulles, võid võita pärisraha või mingeid muid auhindu.

Scroll to Top