twin spin slotikas

Laupäevane tasuta keerutuste jaht!

Tänases postituses käime üle eilsed tulemused ning vaatame, mida täna head leida on.

Eile ei läinud meil just suurepäraselt. Nii hoki 4-way multipanus kui panus PSG võidule kaotasid. Seega on hetkeseis miinuses 1,48 euroga. Õnneks on meil kasutamata veel 5€ tasuta panus, mis hokipanuse eest esmaspäeval laekub. Kuradi PSG – kes oleks võinud oodata, et need loodrid selle mängu maha mängivad?

Tänased Coolbeti sünnipäevapakkumised

Nagu ka eelnevatel päevadel, coolbeti sünnipeävakampaania jätkub. Täna pakutakse:

  • Jäähokiga kuni 50 tasuta keerutust
  • 5 tasuta keerutust mängus Spin Deluxe neile, kes viiimase 7 päeva jooksul vähemalt 25€ suuruse sissemakse teinud on. Kui sa veel pole, siis tee see sissemakse ära ja saad järgmised 7 päeva 5 tasuta keerutust.
  • Coolbet Open Freerollid. Toimuvad kaks 200€ suuruse auhinnafondiga turniiri, mille parooli saab teada Coolbet Openi Finaallaua Live ülekandes.

Jäähoki panuse tegin ära tšehhi võidu peale vs slovakkia. Tegin 25€-se panuse, sest ei tahtnud 50€-ga riskida. Pikas perspektiivis neil vahet pole. Spinnid kasutan ka kohe ära kui peale pannakse ning pokkeri asja veel vaatan. Kuradima tüütu tundub selle Live ülekande vaatamine puht selleks, et parooli saada, kuid eks näis. Kui viitsin, siis teen ka neid.

Kui sul coolbeti kontot veel pole, siis alusta vajutades allolevale nupule ning saad lisaks eelmainitule ka veel magusa tervitusboonuse koos hunniku tasuta keerutustega.

OlyBeti Jalka MM kampaania

Olybet lükkab alates esmaspäevast käima kampaania, mille käigus saab igaüks, lihtsaid ülesandeid täites teenida 500€ jalgpalli MM-ile panustamiseks. See on tõsiselt hea pakkumine ning selle kohta saad rohkem lugeda siit. Mina võtan kindlasti iga päev osa ning vilju korjan MM-i ajal 😉

Otse kampaania lehele saad vajutades allolevale nupule.

Scroll to Top