Mirror Mirror slotimäng

Mängu Ülevaade: Fairytale Legends: Mirror Mirror

Mirror Mirror on uus NETENT`i slotimäng, mis on nende järjekordne väljalase Fairytale Legends seeriale. Samas sarjas on eelnevalt ilmunud nii Hansel and Gretel kui Red Riding Hood, mis on vastavalt tuletatud Hansu ja Gretekese ning Punamütsikese muinasjuttudest. Seekord on peategelaseks lumivalgeke ning kogu mäng on tuntud muinasjutu teemaline.

Fairytale Legends: Mirror Mirror mäng annab sulle võimaluse kogeda vapustavat reisi läbi pimeda metsa. Mängus on 5 rullikut ning 243 erinevat võiduviisi. Seda saab mängida ükskõik millise vahendiga – töötab nii mobiilis kui arvutis suurepäraselt! Kõige odavam keerutus on 0.10€ ning mängul on kokku tervelt 7 erinevat boonusrežiimi, millest 3 aktiveeruvad juhuslikult baasmängus. Maksimum keerutuse väärtuseks on 100€.

Parim boonusfunktsioon on tasuta keerutuse režiim, kus saad 10 tasuta keerutust ning võimaluse aktiveerida Peeglikese re-spin funktsiooni, kus võid võita tervelt 1822,5 kordselt oma keerutuse väärtuse.

Nagu juba mainitud on kogu mäng Lumivalgekese muinasjutu teemaline. Mängu sümboliteks on säravad A, K ,Q, J, 10 ja 9. Lisaks tavalistele on lisatud ka laternad, kalliskivid, printsessid, kuningannad ning Fairytale Legends mänguseeria logo. Viimane on kõige väärtuslikumaks sümboliks, mis annab sulle 15 kordselt sinu panuse tagasi.

Lisaks neile on mängus ka peeglisümbol, mis saab ilmud ainult kolmandale rullikule. Kui see juhtub, siis käivitub peeglikese re-spin funktsioon ning see transformeerub kas printsessiks või kuninganna sümboliks. Kõik valitud sümbolid jäävad samal ajal lukustatult oma kohale.

Fairytale Legends: Mirror Mirror slotimängule on 3 erinevat baasmängu funktsiooni:

  • Fairy Magic Spin funktsioon
  • Fairy Surprise funktsioon
  • Fairy Mirror funktsioon

Lisaks neile on 3 põhilist boonusfunktsiooni, mille saad käivitada kui saad samaaegselt kokku 3 boonussümbolit rullikutele 1,3 ning 5. Lisaks sellele võivad need mõnikord ka randoomselt ilmuda. Seda võib juhtuda keerutuse käigus kui sa ei võida mitte midagi, kuid boonussümbol peab olema nii rullikul 1 kui 3. Igatahes kui see juthub, siis sa saad sellest aru kuna sulle antakse järgnevalt valida kolme erineva boonusmängu vahel, milleks on:

  • Mining Bonus funktsioon – Purustad 1 kaupa kristalle ning korjad auhindu. Kokku 9 kristalli.
  • Coin Win funktsioon – Saad rahalise auhinna, mis on suuruses 15x sinu panus
  • Free Spins funktsioon – Saad 10 tasuta keerutust

Fairytale Legends: Mirror Mirror slotimäng näeb ülilahe välja ning on lisaks sellele ka ülimalt kaasahaarav. Järjekordne suurepärane mäng NETENT`ilt, mida ei tasu maha magada!

 

Scroll to Top