coolbeti jackpoti võit

Õnnelik eestlane keevitas Coolbetis kokku 70 000€ suuruse võidu!

15. jaanuaril oli ühele eestlasest slotisõbrale õnnelik päev. Nimelt mängis ta Lost Relics slotikat ning võitis seal üle 70 000€. Tõenäoliselt kutsutakse teda nüüd sõprade seas slotibossiks. Kui mitte, siis vähemalt meie kutsume!

Coolbeti jackpot

Õnnesärgis sündinud slotiboss hittis oma elu võidu ei kuskil mujal kui mängutootja NETENT`i mängus Lost Relics. Teada ei ole kui suurte panustega võit saadi kuid ega seal vahet polegi. Tõsiasi on ju see, et NETENT mängudes piisab ulmelisena tunduva summa võitmiseks ka 0,1€ suurusest keerutusest.

Proovi ka sina saada üks tõeline MEGAHITT

Me ei tea, mis sul täna plaanis oli, kuid meie kasiinoboss.com toimetuses igatahes kavatseme coolbeti kasiino slotikaid taguda. Teada tuntud tõde on ju, et kus kala kord näkkas, seal näkkab veelgi. Tõenäoliselt kavatseb just Mega Moolahile valu anda, sest seal on jackpot tõusnud lausa 17 miljoni Euro suuruseks. Selle kõrval on 70 kilo KÖÖMES!

Soovitame sul alustada siit. Saad tervituseks mõnusa boonuse ning lisaks ka tasuta keerutusi, et suure võidu taga ajamine natukene lihtsamaks teha.

Üks on selge: Meid ärge täna segage, sest meie anname Mega Moolahile valu!

Scroll to Top