coolbeti kampaania

Tasuta Raha ning Boonused – 02.05.18

coolbeti kampaania

Kas oled valmis üheks mõnusaks panustamispäevaks? Jah? Väga tore! Alustame, siis tasuta keerutuste, tasuta panuste ning muu säärase jahtimisega!

Tänase päeva veedame Coolbetis. Nimelt käivitas viimane sünnipäevakampaania, mille käigus jagab igal päeval välja erinevaid boonuseid, keerutusi ning tasuta raha. Ning seda nii kasiinos, spordiennustuses kui pokkeris. Mis saakski ühe läbi ja lõhki gambleri jaoks veelgi parem olla?

Alustame Coolbeti Kasiino pakkumisega. Kasiinos pakuvad nad 5 tasuta keerutust igale ühele, kes on viimase 7 päeva jooksul teinud vähemalt 25€ eest sissemakse. Tegime siis selle sissemakse ära ning hakkasime keerutama. Lisaks tänasele viiele tasuta keerutusele, saame igal järgmisel päeval veel lisaks 5 tasuta keerutust ning seda 7 päeva järjest!

Jätkame coolbeti Spordiennustuse pakkumisega. Täna annavad nad 10€ tasuta panuse igale ühele, kes teeb tänasele Liverpooli vs Roma mängule 20€ eest prelive panuseid. Tasuta raha meile meeldib ning ilmselgelt ei jäta me ka seda võimalust kasutamata. Kuna panus tuleb teha 1X2 liinile, siis otsustasin panustada viigile, sest viigi koefitsent on 4.00 võrreldes emma kumma võidukoefitsendiga 2.60 ning arvan, et viigi tõenäosus on umbes sama suur kui see on ühe või teise võistkonna võidu oma.

Pokker. Kuigi mulle pokker eriti ei meeldi – liiga aeglane, otsustasin ka selle pakkumise ära kasutada. Sest auhinnaks ju ei miski muu kui vanad head – TASUTA KEERUTUSED!

Selleks mängisin ühe reigitud käe kõige odavamas rahalauas (panused 0,01/0,02) ning lunastasin piletid freerollile, mis toimub täna õhtul ning mille esimesed 50 saavad 100 tasuta keerutust (10€ väärtuses) Starbursti. Arvata on, et sinna palju inimesi ei tule ning need keerutused on põhiliselt käes. Lisaks jäin lauas tervelt 18 senti 😀 plussi! Pane tähele, et kui reigitud käsi on mängitud, siis pead ise ennast turniirile registreerima, mille leiad pokkerikliendist rubriigi “Special” all. Hetkel on turniiril 12 osalejat.

Nüüd ei jää sul muud üle kui ka ise need pakkumised kotti pista. Kui sul coolbetis kontot veel pole, siis ava see vajutades allolevale nupule! NÜÜD, AGA KEERUTAMA!

Scroll to Top