TonyBet Kasiino Tervitusboonus

TonyBet Kasiino Tervitusboonus 100% kuni 200€ ning 50 tasuta keerutust

Koostasime koostöös TonyBetiga uue ning võimsama tervitusboonuse, mida Eestis siiani on nähtud. Nimelt saad 100% kuni 200€ ulatuses tervitusboonust millele keevitatakse veel otsa ka 50 tasuta keerutust.

TonyBet Kasiino Boonus

Selleks, et see eksklusiivne boonus kätte saada, vajuta üleval asuvale nupule ning ava 30 sekundiga konto. Peale seda tee sissemakse 10€ kuni 100€-ni, vali konto alt boonus ning sisesta boonuskood 200MONSTERS.

Pane tähele, et pead boonuskoodi aktiveerima 7 päeva jooksul peale sissemakse tegemist. Boonusraha pead 30 päeva jooksul läbi mängima 35x. Hetkel kui boonust läbi mängid, siis maksimaalseks lubatud panuseks on 5€.

Kohe kui boonus on aktiveeritud, tulistatakse sulle kontole ka 50 tasuta keerutust lahedasse uude slotimängu Phantom`s Curse.

TonyBet Spordiennustuse Boonus

Kui oled hoopis spordihuviline, siis on sul võimalik saada kuni 20€ ulatuses tasuta panuseid. Selleks tee esimene panus, mis on vähemalt 10€ miinimumkoefitsendiga 2.00. Pärast sündmuse toimumist saad kontole 5€ suuruse tasuta panuse. Lisaks sellele, saad järgneval kolmel kuul, esimesel kuupäeval veel kokku kolm 5€ suurust tasuta panust. Kokku saadki 20€ väärtuses tasuta bette!

TonyBet pokkeriboonus

Pokkerihaidele pakub TonyBet midagi hoopiski magusat. Nad pakuvad igale liitujale võimsat 100% kuni €2000 suurust käivitusboonust. Selleks, et boonus saada, tee sissemakse boonuskoodiga STARTER.

Ühesõnaga. Võta 100% kuni 200€ suurune kasiinoboonus koos 50 tasuta keerutusega, 20€ väärtuses tasuta spordipanuseid või 2000€ väärtuses pokkeriboonus.

Scroll to Top