unibet halloween

Unibeti Halloweeni eripakkumine: Võida kuni 5000€ puhtalt kätte

Halloween on kasiinosõprade jaoks üks hea aeg. Mitte sellepärast, et siis saab võõrastelt kommi noolida, vaid hoopistükkis seetõttu, et erinevad online kasiinod tulevad tihtipeale sellepuhuks välja suurepäraste kampaaniatega. Unibet pakub sulle võimalust osa võtta 25 000€ väärtuseega slotiturniirist, mille esikoht võidab tervelt 5000€ puhtalt kätte.

Unibeti 25 000€-se Auhinnafondiga Slotiturniir

Selleks, et turniirist osa võtta mine Unibeti kasiino lehele, vali menüüst pakkumised ning ava Halloween jack turniiri kampaanialeht. Seal lehel registreeri ennast kampaaniasse.

Seejärel ava Halloween Jack slotikas ning tee vähemalt 20 keerutust. Panuse suurus pole tähtis. Turniiril on kõik panuse väärtused sama tähtsusega seega võid peaauhinna võita ka kõige odavama limiidiga mängides.

Parimad 100 mängijat, kes võidavad kõige rohkem panustamismünte jagavadki omavahel auhinnafondi ära. Võitja pistab tasku tervelt 5000€.

See pole veel kõik! Kui esimesed 100 mängijat saavad rahalisi auhindu, siis ülejäänud 900 saavad samasse mängu 50 tasuta keerutust.

Kampaania kestab alates 25. oktoobrist kuni 1. novembrini.

Scroll to Top