Universal Monsters™ The Phantom's Curse Slotimäng

Universal Monsters™ The Phantom’s Curse Slotimäng

phanthoms curse

Netent tegi seda jälle. Nad on järjekordselt hakkama saanud ühe suurepärase ning ülimalt kaasahaarava slotimänguga. Universal Monsters™ The Phantom’s Curse Slotimängus võid erakordselt suuri võite saada. Uus tulija on 5 rattaline ning 50 liiniga slotikas, mis põhineb Gaston Leroux`i novelli põhjal. Mängul on Vali ja Vajuta Boonusmäng, Maskeeritud fantoomi Re-Spin võimalus koos lauale jäävate Wildidega ning tasuta keerutustega.

Rullikutel olevate sümbolite hulgas on näiteks pistodad, peeglid, maskid, kollased roosid, sõrmused ning fantoom ja Christine. Maskiga fantoom on Wild sümboliks ning kroonlühter on Scatteriks.

Erifunktsioonid

Maskiga fantoomi Re-Spin

Selle boonusmängu aktiveerid kui kui järjestikkused fantoomi sümbolid maanduvad esimesel ning viiendal rullikul korraga. Sümbolid, mis selle esile kutsuvad, muutuvad Wildideks ning jäävad kleebituna rullikutele üheks Re-Spinniks.

Tasuta Keerutused

Tasuta keerutused saad kätte, siis kui 3 kroonlühtrit satuvad esimese, kolmanda või viienda rulliku peale. Tasuta keerutuste ajal ripuvad kroonlühtrid nööride küljes, rullikute kohal. Iga kord kui fantoomi sümbol konkreetsel rullikul maandub, siis üks nöör lõigatakse läbi. Kui kõik nöörid on läbilõigatud, siis kukuvad kroonlühtrid alla ning tasuta keerutused on läbi.

Vali ja Vajuta

See boonusfunktsioon kutsutakse esile kui järjestikkused fantoomisümbolid langevad esimesele rullikule ning Christine sümbolid maanduvad viiendale. Boonusringil on 2 faasi: 1) Vali 8 roosi vahel ning võida rahalisi auhindu 2) Vali kolme peegli vahel, et paljastada kordaja 1x, 2x või 3x.

Mängu saad mängida näiteks coolbetis. Kui sul coolbeti kontot veel pole, siis ole hea ning vajuta allolevale nupule ja ava see vähem kui minutiga.

Scroll to Top