Bet365 Ülevaade

bet365Kui oled juba kogenud kasiino- või spordiennustuse sõber, siis oleme kindlad, et oled midagi Bet365-st kuulnud. Nimelt on tegemist maailma suurima kaughasartmängu teenust pakkuva ettevõttega, kes laienes 2018. aasta suveks ka Eestisse. Nende tootevalikust leiab nii kasiino kui spordiennustuse ning teenuseid saab tarbida ükskõik millise arvuti või nutiseadmega.

Võime julgelt väita, et Bet365.ee näol on tegemist meie ühe lemmikuima kasiino ning spordiennustus portaaliga. Kasutame seda tihti ning ka paljud meie sõbrad eelistavad just Bet365 teenuseid. Me ei eelista neid sellepärast, et nad on tuntuimad maailmad, vaid ikka seetõttu, et nad on ka üheks kui mitte kõige paremaks hasartmängu teenusepakkujaks kogu turul.

Muidugi on neil ka omi vigu, kuid olles proovinud kümneid erinevaid hasartmänguportaale, võime kindlusega väita, et ükski proovitust pole meile nii palju muljet avaldanud kui seda on Bet365. Loe edasi ning saad teada, miks nad meie arust üheks maailma parimaks portaaliks on.

Bet365 Eesti Ülevaate Sisukord

 1. Pildigalerii
 2. Konto avamine
 3. Parimad omadused
 4. Omadused, mis meile ei meeldi
 5. Kasiino
 6. Spordiennustus
 7. Kokkuvõte

Ülevaade

Suurepärane tervitusboonus ✓
Väga hea spordiennustus ✓
Väga hea kasiino ✓
Kasutajamugav ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: support-est@customerservices365.com

Pildigalerii

 

Bet365 Eesti konto avamine

Bet365.ee konto saad avada siit. Meie avasime enda kontod juba enne kui Bet365 Eesti litsentsi sai, kuid niipalju kui me oleme tuttavatelt kuulnud, siis registreerimise protsess on siiani sama lihtne kui ta oli toona. Pead lihtsalt täitma mõningad väljad oma isikuandmetega ja valima kasutajanime ning parooli. Lisaks sellele saad luua ka 4 numbrilise koodi. Juhuks kui soovid kasutajatoega ühendust võtma, pead selle koodi neile sisestama. Seda koodi enamik teisi Eestis tegutsevaid hasartmängu operaatoreid ei kasuta, kuid tegelikult on see hea, sest lisab veel ühe kihi turvalisust, sinu konto, isikuandmete ning raha kaitseks.

Kui teed koheselt pärast konto avamist ka deposiidi, siis sinult küsitakse boonuskoodi. Ilmselgelt saad raha kontole ka ilma peale panna, kuid tark oleks ennem järgi uurida, kas mõni aktiivne boonuskood eksisteerib. Praegusel hetkel on neil 2 tervituspakkumist: 100€ eest panustamisühikuid spordiennustusse ning 50€ kasiino boonust. Pakkumised leiad nende kampaaniate lehelt.

Kui sul on plaanis nende Eesti tervituspakkumisi kasutada, siis loe tähelepanelikult läbi ka nende kampaaniate reeglid ning tingimused. Siinkohal mainime ära, et Bet365.ee tervitusboonused on vägagi head ning mängijale kasulikud, kuid igapäevased kampaaniad on pigem värvivaesed ning nendest osavõtmine palju väärtust ei paku.

Kui sul esineb konto avamisel probleeme, siis leiad abi kas nende kodulehelt, korduma kippuvate küsimuste alt või saad ühendust võtta Bet365 klienditoega läbi “live chat” akna. Soovi korral saad seda ka e-maili (support-est@customerservices365.com) ning telefoni teelteha.

Bet365 parimad omadused

Mainisime juba, et Bet365.ee on meie üks lemmikuimaid kasiino ning spordiennustus lehekülgi, kuid me ei öelnud miks see nii on. Järgnevalt vaatame üks haaval üle kõik antud portaali positiivsed omadused ning küljed.

 • Enam usaldusväärsemat hasartmängu ettevõtet kui seda on Bet365, pole võimalik leida. Nad omavad nii Eesti kui ka Suurbritannia Hasartmängu nõukogu litsentsi. Meil ei ole nendega mitte kunagi ühtegi probleemi olnud.
 • Veebilehe ülesehitus on väga lihtne ning hea struktuuriga. Sealt leiab kõik, mida vaja kiiresti ning probleemivabalt.
 • Bet365 omab nii spordiennustus kui kasiino tooteid seega saab vajadusel seal mõlemat teha.
 • Minimaalne deposiit on väga väike seega saab seal meelt lahutada ilma suurte kaotusteta samas kui peaks vaja minema, siis neil on ka väga kõrged maksimaalsed sissemakse määrad.
 • Võitude väljavõtmine on väga lihtne protseduur. Esimesel korral peab külla mõningad isikut tõendavad dokumendid esitama, kuid kui see on tehtud, siis edaspidi läheb juba kiiremini. Raha saab tavaliselt kätte ühe või kahe päeva jooksul.
 • Mängida saab ükskõik millise vahendiga. Kogu veebileht töötab suurepäraselt nii arvuti, telefoni kui tahvliga. Lisaks sellele on Bet365 loonud ka äpid nii kasiino kui spordiennustuse jaoks.
 • Bet365 Eesti versioonil on olemas ka “live chati” funktsioon, mis erinevalt paljudest omasugustest ka töötab. Vastatakse koheselt ning tavaliselt on vastused professionaalsed ning lahendavad su probleemi hetkega.

Ülevalpool välja toodud omadused on tegelikult sellised, mis peaksid olemas olema igal ühel endast lugupidaval hasartmängu ettevõttel. Kahjuks see nii alati muidugi pole. Just see, et nad saavad hakkama kõige elementaarsemate asjadega, teebki ta meie arvates üheks parimaks.

Järgnevalt vaatame üle Bet365 kasiino positiivsed omadused. Olles täiesti aus, ei näe me põhimõtteliselt mitte ühtegi põhjust, miks ühele hasartmängusõbrale ei peaks Bet365 kasiino meeldima. Suurepärane mänguvalik peaks rahuldama ka kõige nõudlikuma mängija vajadused. Olemasolevatele võimalustele lisatakse pidevalt uusi juurde nii, et igav sul seal ei hakka!

 • Bet365.ee mänguvalik on lihtsalt kõikehõlmav. Sealt leiab sadades erinevaid mänge, mis peaks piisama selleks, et üks tõeline kasiinosõber õnnelikuna hoida.
 • Eriliselt aukartust äratav on nende slotimängude valik. Esindatud on kõik suuremad mängutootjad nii, et mitmekülgsus on igati tagatud.
 • Kasiinot saab mängida nii veebilehel kui allalaetava versiooni kaudu. Mängijana saad sa seda ise otsustada ning valida välja just endale sobiva.
 • Kasiinomängude välimus, disain ning kasutajasõbralikkus on ülimalt hea kvaliteediga. Vanad, ajale jalgu jäänud, mängud on eemaldatud ning mängijatele pakutakse ainult oma ala parimaid.

Kasiino on üle vaadatud, võtame nüüd Bet365.ee spordiennustuse ette ning vaatame, miks nemad nii head on. Üks kogenud spordiennustaja juba tõenäoliselt teab miks käesolev portaal nii hea on ning tõenäoliselt juba ka kasutab seda.

 • Panustada saab põhimõtteliselt kõigele, millele sa soovid. Esindatud on kõikide populaarseimate spordialade erinevate tasemete liigad kui ka ebapopulaarsete omad. Jalgpall, tennis, korvpall, isegi male – nad kõik on esindatud.
 • Panustamisvõimalusi on uskumatult palju. Võta näiteks suvaline jalgpallimäng lahti ning raske on leida alla 50 panuse, mille seast valida.
 • Koefitsendid on Eesti turu mõttes väga head kui mitte parimad. Kogenud mänguritena võrdleme tihti erinevate ennustuslehtede koefitsente ning suurel määral alati jääb Bet365 peale.
 • Live panustamisplatvorm on suurepärane. Seda on lihtne kasutada ning ta on kire. Puudub pikk laadimise protsess, mille tõttu oma panuse maha magada võid. Lisaks sellele on seal palju erinevaid turge kui võimalusi, millele panustada.
 • Bet365 pakub parimat live streaming toodet kõikidest spordiennustus portaalidest, mida meie kasutanud oleme. Kui teed mõnele sündmusele panuse, saad seda alati live ülekandes ka jälgida.

Omadused, mis meile ei meeldi

Ennem kui oma ülevaatega edasi liigume, võtame luubi alla mõningad asjad, mis meile selle portaali juures väga ei meeldi. Ütleme kohe ära – neid ei ole palju. Sellegi poolest, pole ükski asi perfektne ning kohe saad teada, mis on Bet365.ee puudujäägid.

 • Jättes kõrvale tervitusboonus, pole nende kampaaniad just kõige suursugusemad. Mängijale luuakse nendeläbi vähe väärtust ning kui sul on registreerimise pakkumised kasutatud, siis meie iganädalastest osa ei võtaks.
 • Cash-out funktsiooni pakkumised võiksid olla natukene paremad. Me kasutame neid tihti, kuid neil on vahete-vahel need hinnad lihtsalt nii kehvad, et neid pole mõtet võtta.
 • Bet365 Eesti ei paku oma kasiinomängude valikus Playtech mänge. Nende slotikate pakkumise ainuõigus on Eestis OlyBetil.
 • Sissemakse meetodite vähesus. Eesti mängusõber on pangalinkidega juba harjunud, kuid kahjuks Inglismaal loodud ettevõten neid veel ei aksepteeri. Kasutada tuleb kas erinevaid interneti rahakotte või krediitkaarti.

Bet365 Kasiino

Meile meeldivad kasiinomängud ning kuigi me seal tavaliselt kaotame, siis naudime siiski nende mängimist. Online kasiinot nadume enim, sest seda saame teha mugavalt omaenese kodus ilma segavate faktoritega. Bet365 kasiino on kindlasti üheks parimaks kohaks, kus me siiani mänginud oleme.

Kuigi nende kasiino ei pruugi olla Eesti turul parim, siis sellegi poolest mängime seal tihti. Miks? Sest see on mugav ja kuna teeme palju spordipanuseid, siis ei pea me raha koguaeg edasi-tagasi liigutama. Niiviisi saame teha kõik oma “gänblimised” ühes portaalis. Muidugi kui oled Playtech mängude fänn, siis oled sunnitud olybetti liikuma, kuid ülejäänuga saab Bet365 kasiino suurepäraselt hakkama.

Kuigi portaalil on ka suurepärane live mängude sektsioon, eelistame meie slotimänge. Miks? Sellepärast, et need meeldivad lihtsalt meile personaalselt rohkem. Kui sina eelistad lauamänge, siis ole hea – ka see toode on tasemel. Meie lemmik slotimängude hulka kuuluvad näiteks Pentagram, Bonanza, Silver Lion, Golden ja Reptoids. Kõik need leiad üles kas Bet365 mängude või “Vegas” sektsioonist.

Bet365.ee Spordiennustus

Firma algatati algselt vaid spordiennustus ettevõttena. Alles viimastel aastakümnetel on nad avanud ka oma kasiinotoote. Seega on nad peamiselt tuntud kui spordiennustus teenuseid pakkuva firmana. Kui on olemas parem koht, kus kasiinot mängida, siis kindlasti pole paremat lehte, kus oma spordipanused teele panna.

Mida iga tõsine spordipanusta Bet365-e kohta teab, on see, et neil on vaieldamatult kõige suurem valik spordialasid, sündmuseid ning võimalusi, millele panuseid teha. Mitte ükski teine veebileht, ei Eestis ega mujal maailmas, suuda nende valikuga konkureerida. Võtame näiteks jalgpalli – kui on soovi, siis võid panuseid teha isegi sellisele asjale nagu seda on Alžeeria noorteliiga. Kõlab uskumatult eks? Aga just nii see on.

Lisaks liigade ning sündmuste arvule on muljetavaldav ka ülimalt suur panusevalik, mida nendele mängudele teha saab. Ei pakuta kõigest 1X2 valikut, vaid see on täiustatud kümnete kui mitte sadade lisapanustega – ja seda mitte ainult tippliigades, vaid ka madalamal tasemel.

Üks asi veel, mis nende spordiennustuse puhul on kuradima hea…See on live panustamine. Mugavamat asja nii suure turgudevalikuga lihtsalt pole võimalik mujalt maailmast leida.

Kui sellest on veel vähe, siis nende juures saab panustada isegi e-spordi peale. Esindatud on nii Dota2, League of Legends, CS:GO kui ka paljud teised suuremad e-spordi mängud.

Kokkuvõte

Tõenäoliselt said meie arvustust lugedes juba pihta, et oleme tõelised Bet365 fännid. Muidugi, on valdkondi, kus nad võiksid paremad olla, kuid sellist portaal, mis kõik õigesti teeb, me veel leidnud ei ole. Tähtis on see, et nad on Eestis, nad on usaldusväärsed ning nad on pidevas arengus. Nad võtavad klientide tagasisidet tõsiselt ning teevad selle põhjal muudatusi ka oma tootes. Meie kindlasti soovitame!

AVA TASUTA KONTO SIIT

Scroll to Top