Milliseid kasiinomänge mängida, kui sa ei taha oma rahast ilma jääda

Kui sa pole ettevaatlik, võivad kõik kasiinomängud su lõppude-lõpuks ilma rahata jätta. Siinkohal on oluline teada, millistes kasiinomängudes on kasiinol väiksem eelis ning millistes suurem. Järgnevas artiklis selgitamegi selle välja.

Kasiinomäng mängija jaoks heade šanssidega: Blacjack

Hasartmänge võib olla lõbus mängida, aga need on loodud sinult raske tööga teenitud raha kätte saama. Kui kavatsed laua taha istuda, piirdu blackjacki ehk kahekümne ühega. Selle mängu päritolu on sama müstiline kui sulle jagatud kaardid. See kasiinomäng on populaarne ja hõlmab tänaseks erinevaid versioone ja live online mänge, mis pole üllatav, kui arvestada, et blackjackapprenticeship.com järgi on see ainuke võidetav kasiinomäng- kui sa oskad vahele jäämata kaarte lugeda. Kaartide lugemine pole otseselt illegaalne (kui sa just ei kasuta telefoni või muud seadet), aga kasiinod – eriti online kasiinod – on kehvad kaotajad ja võivad paluda sul mängimine lõpetada, kui sa liiga edukas oled. Kui kaartide lugemine (või kasiinodest välja viskamine) pole sinu jaoks, on blackjack ikkagi teistest kasiinomängudest parem, sest seal on võimalik saad õige strateegiaga ka võita või vähemalt vähem kaotada.

Aga kõik blackjacki kasiinomängud pole sama head. Fox News sõnutsi hoiatab Sal Piacente, kes kasiinotöötajaid koolitab, mängude eest, kus mängijal pole võimalik topeldada nagu Double Exposure Blackjack. Kui sa diileriga viiki jääd ja sul pole käes 21, võidab diiler. „See on üle 9 protsendi maja kasuks“, ütleb Sal. „Diiler peaks seda mängu mängides röövlimaski kandma!“ Loe, millised teised „raha-säästu tehingud“ on tegelikult petuskeemid.

Head šansid: Pokker

Kui kasiinod kontrollivad mängijaid üksikasjalikult igas teises kasiino valdkonnas, vaadatakse pokkeri mängijatele rohkem läbi sõrmede, sest kasiinodel on vähem raha kaalul. Mängijad panustavad oma rahaga ja maja saab sellest oma osa võitjast sõltumata. Nii saavad kasiino töötajad end lõdvaks lasta- pokkeri mängijad kontrollivad üksteist tavaliselt ise. Lisaks on diilerid eksperdid inimeste „lugemises“- nad on suurepärased kehakeele ja käitumise tõlgendajad, sest see on mängu juures võtmeoskus. Kui sa suudad pokkerinäo ette manada ja sul on piisavalt raha, et laua panustega kaasa tulla, võib sul pokkeriga olla rohkem edu kui teiste kasiinomängudega. Kuid kui arvad, et Texas hold ’em ja Omaha on näiteks toidupoeketid, oleks tark pokkerilaudadest mööda vaadata, kuni selles mängus algaja oled, sest võistlus võib tihe olla.

Head šansid: Videopokker

Kiireim viis oma rahast lahti saada on mänguautomaadid. Tühjad taskud ei too kunagi rõõmu ja pilt on veelgi kurvem, kui sa loobusid mustkunstietendusest, et vaadata oma raha automaati kadumas. wizardofodds.com järgi on võita seda raskem, mida lihtsam on mäng. Vahet pole, kas vajutad nuppu või tõmbad kangi, mänguautomaatidest aru saada on suhteliselt lihtne ja see pole su arveraamatu jaoks hea märk. Seda enam, et üks mäng kestab lühikest aega, mis tähendab, et su rahakott tühjeneb kiiresti. Kui sa ei taha tegelda keeruliste lauamängudega, soovitab Michael Bluejay vegasclick.com lehelt hea alternatiivina videopokkerit, kui oled valmis õige strateegia ära õppima. Sellega nõustub ka Derk Boss, kes on Nevadas litsentseeritud eradetektiiv ja kasiino järelvalve ekspert. „Selles mängus on õpitavad strateegiad“, ütleb ta Fox Newsile. „See ei garanteeri võitu, kuid annab selleks palju suurema võimaluse. See vähendab maja eelist ja kallutab asjad natuke rohkem sinu kasuks.“ Muidugi on sinu parim šanss kasiinomängud ära unustada ja keskenduda näiteks hoopiski neile 15 ägedale Las Vegase vaatamisväärsusele, kus ei pea kihla vedama.

Kasiinomängud mitte nii heade šanssidega: Täringumängud

Vegasclick.com keskmise kaotuse kalkulaatori järgi kaotad sa Crapse mängides 5€ korraga panustades kümne tunni jooksul 30€. Mänguautomaadil, mille kord maksab 1.50€, kaotad sa sama aja jooksul 630€ ja rohkem. Lisaks on craps mängimine kaugelt põnevam kui üksinda kangi tõmbamine. Crapsi laud on üks suur pidu- neid on kasiinos kerge märgata, sest ümbritsev rahvasumm hüüab, kisab ja plaksutab kaasa. Kuid ole ettevaatlik, sest see energia ja erutus võib nakkav olla ja su panused võivad oodatust suuremaks minna, et sa laua taha saaksid jääda. New 5 Clevelandi järgi on crapsil kasiinomängudest paremuselt teine võimalus võita, pea 50/50 võimalus rahaga koju minna.

Head šansid: Slotiautomaadid (lõbu pärast)

Aga kui tahad mängida ja kõhkled lauda istuda? Milline slotiautomaat on parim valik lõbutsemiseks ilma pankrotti minemata? „Küsida, milline mänguautomaat on parim valik on nagu küsida, millise noaga on enda parim pussitada“, ütleb Bluejay. „See on vale küsimusepüstitus. Parem on küsida: Milliste mängudega on suurim võimalus võita või millised mängud võtavad mu raha kõige aeglasemalt, et ma saaksin kauem mängida? Vastus pole kunagi automaadid.“ Sendiautomaadid on sellele reeglile erand, ütleb Bluejay. „Kui sa mängid sendihaaval- nagu mina ja mu naine teeme- saame endale rohkem kaotusi lubada,“ ütleb ta.

Bluejay eelistab enda sõnul vanu kolmekettalisi elektromehaanilisi masinaid, sest neil õppis ta aastakümneid tagasi mängima ja need on lihtsad ning pakuvad natuke paremaid šansse kui videoversioonid. Aga lõppude lõpuks meeldib Bluejayle mängida seda, mida ta naine mängib. „Me mängime koos ja ma ei naudi niivõrd automaati ennast kui tema rõõmu,“ sõnab ta.

Halvad šansid: Kasiinomängud lennujaamades, kruiisilaevadel ja kuurortides

Wizard of Odds automaadiuuringu järgi on lennujaamade automaatidel kõige halvemad šansid. Kruiisilaevadel kasiinomänge mängida pole palju parem, sest firmad teavad, et sinu mängimise võimalused piirduvad pardal olevatega. „Kõige tihedama konkurentsiga kohtades on parimad šansid ja seepärast pakutakse Vegases, kus on ligi 100 kasiinot, parimaid šansse,“ ütleb Bluejay. „Kuigi, ma kordan, „parem“ on suhteline mõiste: See on nagu koolis uhkustamine parimate hinnetega läbikukkunute seast.“ Isegi riigi parimate šanssidega Vegases kaotad sa ikkagi palju raha. Mängud, kus auhinnaks on kaisukaru, pole palju paremad- kõik su lemmikud laadamängud on maja kasuks.

Halvad šansid: Kasvavate võitudega automaadid

Hoia end kaugele eemale suurtest kasvavate võitudega automaatidest, millel on mitme miljoni dollari suurused võidud nagu Wheel of Fortune ja Megabucks. „Kasiino kasu nende automaatidega on palju suurem,“ ütleb Bluejay. „Megabuscksi mängides oled silmitsi 500€ kaotamisega tunni jooksul. Kui tahad mängida midagi nagu Megabucks, peab sul olema võimalik nii palju raha kulutada või oma mängimist piirata.“ Iga kord, kui keegi sellise kasiinomänguga õnne proovib, kasvab peavõit, ükskõik kas masin on ühendatud automaatide võrku või on iseseisev masin omaenda kasvava võiduga.

Tasuta kasiinomängud

Kui peaksime siit listist valiku tegema, eelistaksin mina 100% tasuta kasiinomängude mängimist. Vaid nii on garanteeritud, et sa ei jää oma rahast ilma. Internetist võib leida palju saite kus tasuta kasiinomängud kõik välja toodud on ning neid vabalt ka mängida saab.

Siinkohal on hea tõdeda, et  tihtipeale on tasuta kasiinomängud täpselt samasugused kui tasulised. Ainuke vahe on see, et sa ei pea mängimiseks oma raha riskima.

Kasiinomängud internetis vs maapealsetes kasiinodes

Matemaatiliselt ei ole maapealsetest kasiinodes leitavate mängude ning kasiinomängud internetis olevatega mitte mingisugust vahet. Ainuke erinevus võib-olla mänguvalikus. Üldiselt on mängud nagu Pokker, Blackjack, Rulett ja teised live mängud ikka samad, kuid just slotimängud on need, mis olenevalt tootjast erineda võivad.

Pea meeles, et ainus viis, kuidas need masinad saavad neid suuri summasid koguda, on väga harva mängijal võita lasta. Sul on võimalus suurelt võita, kuid tõenäolisem on oma raha kaotada ja kaotada see palju kiiremini kui lauas mängides või isegi tavalise mänguautomaadiga. Aga sa võid alati õnne katsuda ilma mingite riskideta, kasutades eksklusiivseid, ülekandevabu boonuskoode, mis pakuvad tasuta mängukordi neil põnevatel automaatidel. Selle asemel võid sa ka oma raha panna nende 13 veidra asja peale, kus saad legaalselt kihla vedada.

Scroll to Top