Online Kasiinod

Online kasiinod, mis omavad Eesti litsentsi

Meie veebilehelt leiad tutvustused ainult Eestis litsentsi omavatest, legaalsetest online kasiinodest. Kõik online kasiinod, spordiennustusportaalid, online bingo leheküljed ning pokkeritoad omavad Eestis kaughasartmängu tegevus- ning korraldusluba. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda sulle kõige ausamat ning väärtuslikumat infot parimate Eesti kasiinode kohta. Artiklist leiad ainult sellised teenusepakkujad, kelle juures meie arvates mängida on mõtet. Kui online kasiino tundub meie jaoks ebausaldusväärne või ülimalt ebasõbraliku kasutusmugavusega, siis sellist sa meie nimekirjast ei leia.

Igas Eestis litsentseeritud kasiinos mängimine on seaduslik, võidud makstakse välja ilma täiendavaid makse tasumata ning teenus on aus, kontrollitud ning reglementeeritud. Lisaks on alla 21. aastastele ligipääs takistatud. Sellest tulenevalt soovitame kasutada ainult allolevas nimekirjas olevaid online kasiinosi. Nii võid kindel olla, et sinu võidud makstake välja ning, et sinu turvalisus on garanteeritud.

Litsentsita Online Kasiinod

Online kasiinod, mis Eesti litsentsi ei oma, kuid siin teenust pakuvad on ebaseaduslikud ning nad ei tohiks Eesti Vabariigi kodanikule oma teenuseid pakkuda ning avatuna hoida. Lisaks sellele, kui kasutad Eestis mitte litsentsi omavate kasiinode teenuseid, siis oled Eesti Riigi seaduste kohaselt kohustuslik ka võitudelt tulumaksu maksma.

Sellepärast me soovitamegi kasutada ainult Eestis seaduslikult opereerivate online kasiinode teenuseid. Neid on siin piisavalt, nad on hea kvaliteediga ning tulenevalt sellest, et Eesti turn on veel kasvujärgus, siis nende pakkumised on enamikest välismaa omadest paremad.

Parim Eesti Online Kasiino

Väga raske on välja tuua ühte ning kõige paremat Eesti online kasiinot. Eesti kasiinod on erinevad ning nad omavad väga erinevaid omadusi. Näiteks Coolbetil on oma äpp, mis on ülimalt mugav ning mis konkurentidel puudub. Samas pole nende kasiino mängude valik just suurim. Olybet online kasiino omab suurimat mänguvalikut, kuid neil pole omakorda äppi. Ühel indiviidil oleks mõtetu ise kõike kasiinosi võrrelda ning läbi proovida, seega oleme selle töö Sinu eest ära teinud.

online kasiino

Online Kasiino valimine pole kerge. Tegime selle töö sinu eest ära.

Võtsime kõik kõige tähtsamad omadused kaalumisele ning leidsime meie arvates parima eesti online kasiino. Meie arvates parimaks ongi ülevalpool mainitud coolbet. See muidugi ei tähenda, et teised nüüd väga halvad oleksid. Kõik TOP 5 olevad kasiinod eestis on väga kvaliteetsed ning kuna ka inimeste maitsed on erinevad, siis pole üldsegi kindel, et meie poolt number 1 olev mänguportaal on number üks ka sinu arvates. Seega soovitame lihtsalt alustada meie nimekirja algusest pihta ning proovida läbi 3 kuni 5 kasiinot. Nii saadki teada, milline on parim just sinu jaoks.

Eesti kasiinod

Eesti litsentsi omavad järgnevad online kasiinod: coolbet, olybet, paf, unibet, mariacasino, grand X, betsafe, tonybet, chanz, optibet ning kingswin. Kõike neid sa meie tabelist ei leia, sest kuna me ei näe põhjust kehvemaid välja tuua, siis oleme oma leheküljele valinud vaid parimad.

Mida Online Kasiino valimisel jälgida?

Kui otsid parimat online kasiinot, siis pead kõigepealt teadma, milliseid kriteeriumeid parima mängukoha valimisel silmas pidada. Muidu võid lihtsalt paljudest headest asjadest ilma jääda nagu näiteks eksklusiivsetest mängudest, kiiretest väljamaksetest ning võimsatest boonustest.

Esimese asjana tuleb otsida kasiino, kus on palju mänguvõimalusi. Seda nii mängude kui nende erinevate liikide rohkuse mõttes. Parimatel kasiinodel on 100 kuni 300 või isegi rohkem mänge. Erinevad mängutüübid on näiteks: Pokkerimängud, Baccarat, Rulett, Vegas Slotid, 3D slotid, klassikalised slotid, video slotid, Blackjack ning isegi mängud nagu Keno ja Bingo.

Ilmselgelt on suur mänguvalik online kasiino valimisel üheks peamiseks kriteeriumiks.

Kõige efektiivsem viis parim kasiino välja selgitada on teha pakkujatest nimekiri ning need seejärel omavahel pingeritta seda nende näitajate põhjal, mis sinu enda jaoks kõige tähtsamad on. Toome sinuni mõned kriteeriumid, mille põhjal võiksid oma valiku teha:

  • Litsents, ettevõtte kasumiaruanne ning asutamise aasta. Ilmsegelt peaksid valima Eestis litsentsi omava kasiino. Miks? Seda sellepärast, et siis võid üpriski kindel olla, et su raha ei ole ohus. Kasumiaruannet tasub jälgida sellepärast, et sealt saad teada, kas kasiino rahaline seis on hea või mitte. Kui on hea, siis saad samuti eeldada, et su raha on turvalises kohas. Mida kauem kasiino eksisteerinud on, seda turvalisem ta on.
  • Tarkvara, Mängud ja Graafika. Otsi suurt mänguvalikut, millel on hea graafika. Kõige parem mõte on otsida kasiinosi, mis pakuvad mänge kõige kuulsamatelt kasiinotarkvara arendajatelt nagu näiteks NETENT, Playtech ja Microgamig.