Online Kasiinod

Online kasiinod, mis omavad Eesti litsentsi

Meie veebilehelt leiad tutvustused ainult Eestis litsentsi omavatest, legaalsetest online kasiinodest. Kõik online kasiinod, spordiennustusportaalid, online bingo leheküljed ning pokkeritoad omavad Eestis kaughasartmängu tegevus- ning korraldusluba. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda sulle kõige ausamat ning väärtuslikumat infot parimate Eesti kasiinode kohta. Artiklist leiad ainult sellised teenusepakkujad, kelle juures meie arvates mängida on mõtet. Kui online kasiino tundub meie jaoks ebausaldusväärne või ülimalt ebasõbraliku kasutusmugavusega, siis sellist sa meie nimekirjast ei leia.

Igas Eestis litsentseeritud kasiinos mängimine on seaduslik, võidud makstakse välja ilma täiendavaid makse tasumata ning teenus on aus, kontrollitud ning reglementeeritud. Lisaks on alla 21. aastastele ligipääs takistatud. Sellest tulenevalt soovitame kasutada ainult allolevas nimekirjas olevaid online kasiinosi. Nii võid kindel olla, et sinu võidud makstake välja ning, et sinu turvalisus on garanteeritud.

Litsentsita Online Kasiinod

Online kasiinod, mis Eesti litsentsi ei oma, kuid siin teenust pakuvad on ebaseaduslikud ning nad ei tohiks Eesti Vabariigi kodanikule oma teenuseid pakkuda ning avatuna hoida. Lisaks sellele, kui kasutad Eestis mitte litsentsi omavate kasiinode teenuseid, siis oled Eesti Riigi seaduste kohaselt kohustuslik ka võitudelt tulumaksu maksma.

Sellepärast me soovitamegi kasutada ainult Eestis seaduslikult opereerivate online kasiinode teenuseid. Neid on siin piisavalt, nad on hea kvaliteediga ning tulenevalt sellest, et Eesti turn on veel kasvujärgus, siis nende pakkumised on enamikest välismaa omadest paremad.

Parim Eesti Online Kasiino

Väga raske on välja tuua ühte ning kõige paremat Eesti online kasiinot. Eesti kasiinod on erinevad ning nad omavad väga erinevaid omadusi. Näiteks Coolbetil on oma äpp, mis on ülimalt mugav ning mis konkurentidel puudub. Samas pole nende kasiino mängude valik just suurim. Olybet online kasiino omab suurimat mänguvalikut, kuid neil pole omakorda äppi. Ühel indiviidil oleks mõtetu ise kõike kasiinosi võrrelda ning läbi proovida, seega oleme selle töö Sinu eest ära teinud.

online kasiino

Online Kasiino valimine pole kerge. Tegime selle töö sinu eest ära.

Võtsime kõik kõige tähtsamad omadused kaalumisele ning leidsime meie arvates parima eesti online kasiino. Meie arvates parimaks ongi ülevalpool mainitud coolbet. See muidugi ei tähenda, et teised nüüd väga halvad oleksid. Kõik TOP 5 olevad kasiinod eestis on väga kvaliteetsed ning kuna ka inimeste maitsed on erinevad, siis pole üldsegi kindel, et meie poolt number 1 olev mänguportaal on number üks ka sinu arvates. Seega soovitame lihtsalt alustada meie nimekirja algusest pihta ning proovida läbi 3 kuni 5 kasiinot. Nii saadki teada, milline on parim just sinu jaoks.

Eesti kasiinod

Eesti litsentsi omavad järgnevad online kasiinod: coolbet, olybet, paf, unibet, mariacasino, grand X, betsafe, tonybet, chanz, optibet ning kingswin. Kõike neid sa meie tabelist ei leia, sest kuna me ei näe põhjust kehvemaid välja tuua, siis oleme oma leheküljele valinud vaid parimad.