Online Kasiinod

Online kasiinod, mis omavad Eesti litsentsi

Meie veebilehelt leiad tutvustused ainult Eestis litsentsi omavatest, legaalsetest online kasiinodest. Kõik online kasiinod, spordiennustusportaalid, online bingo leheküljed ning pokkeritoad omavad Eestis kaughasartmängu tegevus- ning korraldusluba.

Igas Eestis litsentseeritud kasiinos mängimine on seaduslik, võidud makstakse välja ilma täiendavaid makse tasumata ning teenus on aus, kontrollitud ning reglementeeritud. Lisaks on alla 21. aastastele ligipääs takistatud.

Sellest tulenevalt soovitame kasutada ainult allolevas nimekirjas olevaid online kasiinosi. Nii võid kindel olla, et sinu võidud makstake välja ning, et sinu turvalisus on garanteeritud.

Online kasiinod, mis Eesti litsentsi ei oma, kuid siin teenust pakuvad on ebaseaduslikud ning nad ei tohiks Eesti Vabariigi kodanikule oma teenuseid pakkuda ning avatuna hoida.

Lisaks sellele, kui kasutad Eestis mitte litsentsi omavate kasiinode teenuseid, siis oled Eesti Riigi seaduste kohaselt kohustuslik ka võitudelt tulumaksu maksma.

Sellepärast me soovitamegi kasutada ainult Eestis seaduslikult opereerivate online kasiinode teenuseid. Neid on siin piisavalt, nad on hea kvaliteediga ning tulenevalt sellest, et Eesti turn on veel kasvujärgus, siis nende pakkumised on enamikest välismaa omadest paremad.