OlyBet – Arvustus, Boonused ning Kampaaniad

OlyBet`i Hinnang
 • 9/10
  Panustamisliinide valik - 9/10
 • 7.5/10
  Live Panustamine - 7.5/10
 • 9/10
  Makseviisid - 9/10
 • 8.5/10
  Klienditugi - 8.5/10
 • 7.5/10
  Mobiiliversioon - 7.5/10
 • 8/10
  Spordiennustuse koefitsendid - 8/10
 • 10/10
  Usaldusväärsus - 10/10
 • 7.7/10
  Väljamakse kiirus - 7.7/10
 • 9/10
  Kampaaniad/Boonused - 9/10
 • 10/10
  Tooteportfelli mitmekesisus - 10/10

olybet logoKui oled regulaarne online kasiinode külastaja, siis tõenäoliselt oled midagi kuulnud sellisest kaubamärgist nagu Olympic Kasiino. OlyBet asutati aastal 2010 ning toona kandis bränd nime Olympic Online. Mõned aastad hiljem otsustas ettevõte re-brändingu kasuks ning nüüd on nad tuntud oma praeguse nime all. OlyBet kuulub AS Olympic Entertainment Group`i, mis opereerib ka maapealseid Olympicu kasiinosi. Nende portfellis on nii kasiino, spordiennustus, kui pokker. OlyBet on 2018. aasta seisuga Eesti kasiinoäri turuliider.

AVA TASUTA KONTO SIIN

OlyBet Spordiennustus

Nende spordiennustus põhineb ühe suurima koefitsentide loojafirma Betconstruct tarkvarale. Jalgpallisõbrad saavad teha panuseid põhimõtteliselt igale liinile ning liigale, mis maailmas mingilgi tasemel eksisteerib. Panustada saab nii traditsioonilistele liinidele kui ka natukene eskootilistematele. Ka kõik Aasia handicap panustamisviisid on olemas.

Ka live panustamise keskkond on väga hästi üles ehitatud. Olybet pakub tõsiselt palju erinevaid liine ning turge. Lõviosa neist moodustab muidugi jalgpall, kuid kui midagi toimub, siis on alati olemas kõik muud, vähegi mängitavad, spordialad. Muidugi ei puudu ka hobustele panustamine ning kui otsid ülimalt kiiret adrenaliinivoolu, siis eksisteerib nende tooteportfellis ka virtuaalsport. Seal saad oma panuse teha ülimalt kiirelt ning ka tulemust ei pea üle minuti ootama. Live keskkonnast saad näha erinevaid statistilisi näitajaid ning muidugi ei puudu sealt ka live ülekanded, kust saad vaadata suurimaid spordiürituse maailmas ning seda ülimalt hea kvaliteediga.

OlyBet Kasiino

Muidugi ei piirdu Eesti suurima ennustusportaali tootevalik vaid spordiennustusega. Ilmselgelt pakuvad nad ka kasiinomänge. Meeldigu sulle kas slotimängud, rulett, live kasiino või mis iganes muu mänguversioon, nad pakuvad neid kõiki!

OlyBet`i kasiinost leiab mänge paljudelt erinevalt mängutootjatelt. Nende valiku ulatus on kindlasti Eesti turu parim. OlyBet kasiino pakub erinevaid slotimänge Playtechilt, Microgamingult, NetEnt`ilt, Thunderkickilt ning paljudelt muudelt populaarseimatelt mängutootjatelt. Nad omavad eksklusiivset litsentsi Playtech mängudel Eesti turul. See tähendab seda, et mänge nagu näiteks Age of the Gods mujal Eesti kasiinodes mängida ei saa.

Jackpot mängud

Kui sinu huviks on jackpot mängud, siis olybet kasiino valikus on sellised progresseeruvad slotikad nagu näiteks: Jackpot Giant, Mega Fortune, Mega Moolah, Age of the Gods seeria ning palju teisi progresseeruvaid slotte.

OlyBet Boonuskood

Aktiivsed OlyBet`i boonuskoodid leiad siit.

Sisse- ja Väljamaksed

Sissemaksed Väljamaksed
Vahendustasu Min. Deposiit Vahendustasu Aeg
visa Tasuta 5 € visa Tasuta 1-2 päeva
visaelectron Tasuta 5 € visaelectron Tasuta 1-2 päeva
mastercard Tasuta 5 € mastercard Tasuta 1-2 päeva
pank Tasuta 5 € bank Tasuta 1-5 päeva
neteller Tasuta 5 € neteller Tasuta 1-2 päeva
skrill Tasuta 5 € skrill Tasuta 1-2 päeva

 

Lisainformatsioon

Klienditugi

Saadaval: 08:00-02:00
Kontakti viis: E-mail, Live Chat
E-mail: support@olybet.com
Telefon +372 667 1250
Keeled: Eesti, Vene, Inglise, Läti, Leedu, Norra

Panustamine

Min. panus: 0.10€
Koefitsendid: komakohaga

Väljamaksed

Keskmine: 92%
Jalgpall: 91,5%
Korvpall: 92,4%
Tennis: 92,4%

KÜLASTA LEHTE

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here