Coolbet

Coolbet`i Hinnang
 • 6/10
  Panustamisliinide valik - 6/10
 • 7.5/10
  Live panustamine - 7.5/10
 • 9/10
  Makseviisid - 9/10
 • 9.5/10
  Klienditugi - 9.5/10
 • 10/10
  Mobiiliversioon - 10/10
 • 10/10
  Spordiennustuse koefitsendid - 10/10
 • 9.5/10
  Usaldusväärsus - 9.5/10
 • 9/10
  Väljamakse kiirus - 9/10
 • 9/10
  Kampaaniad/Boonused - 9/10
 • 7.5/10
  Tooteportfelli mitmekesisus - 7.5/10

coolbet logoEttevõttest

Coolbet on Eesti litsentsi all tegutsev kaughasartmängu teenust osutav ettevõte. Nende peakontor ning tegevus asub Eestis. Coolbet on ainuke kaughasartmängu operaator Eestis, kes seisab avatuse ning ausa mängu eest. Nad isegi näitavad oma kodulehel, mille peale kliendid panustavad ning kui palju. Mitte nimeliselt, aga kodulehelt võib vaadata kui palju on mingile sündmusele kokku panustatud ning kui mitu panust on tehtud ning kelle peale.

Lisaks sellele on coolbeti toode teistest märgatavalt erinev. Nad on arendanud kogu spordiennustuse ning kasiinolehe in-house. Ainukese, mis võid tuttava leida on, et kasiinomängud on teistega sarnased.

AVA TASUTA KONTO SIIT

Coolbet Spordiennustus

Nagu juba mainisime on nende spordiennustuse meeskond in-house. See tähendab seda, et coolbet ei osta koefitsentide loomise teenust mujalt sisse ning teeb kõik spordipanustamise hinnad ise. Mida see sinu jaoks muudab? Näiteks seda, et mitte kellelgi Eestis pole nii häid koefitsente kui coolbetil. Lihtsasse keelde pannes – seal on kõige odavam panustada. In-house süsteemi miinuseks on see, et seal pole nii palju turge või liine, millele panustada. Kui soovid panuseid teha just paljudele erinevatele “mudaliigadele”, siis on OlyBet sinu jaoks parim valik. Kui soovid saada, aga parimad spordipanustamise hindu, siis vali coolbet.

Coolbet Kasiino

Ka Coolbeti kasiino pole nii suure mänguvalikuga kui seda on mõned tema konkurendid. Sellegipoolest on kõik populaarseimad slotimängud ning live kasiino mängud olemas. Pakkujate hulgas leiab nii NETENT`i kui Microgamingu. Kahjuks on puudujaks Playtech, kuid nendega omab hetkel Eesti turu jaoks eksklusiivset lepingut OlyBet seega neid neil polekski võimalik oma mänguvalikusse lisada.

Kui sulle meeldivad slotid nagu Starburst, Fairytale Legend Seeria ning tuntud progresseeruvad jackpoti mängud Mega Moolah ning Divine Fortune, siis sa ei pea pettuma. Kõik need on olemas. Live kasiinost leiad kõik parimad NETENT`i lauad.

Coolbet Boonuskood

Coolbet`i aktiivse boonuskoodi ning aktiivsed tervituspakkumised leiad siit.

Kontaktid:

klienditugi@coolbet.com
+3726751562

ALUSTA SIIT

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here