Coolbet

coolbet logoEttevõttest

Coolbet on Eesti litsentsi all tegutsev kaughasartmängu teenust osutav ettevõte. Nende peakontor ning tegevus asub Eestis. Coolbet on ainuke kaughasartmängu operaator Eestis, kes seisab avatuse ning ausa mängu eest. Nad isegi näitavad oma kodulehel, mille peale kliendid panustavad ning kui palju. Mitte nimeliselt, aga kodulehelt võib vaadata kui palju on mingile sündmusele kokku panustatud ning kui mitu panust on tehtud ning kelle peale.

Lisaks sellele on coolbeti toode teistest märgatavalt erinev. Nad on arendanud kogu spordiennustuse ning kasiinolehe in-house. Ainukese, mis võid tuttava leida on, et kasiinomängud on teistega sarnased.

Turvalisus: Väga turvaline
Boonus: Kasiino – 100% kuni €150 boonust ja 200 Tasuta Spinni, Spordiennustus – 100% kuni €150
Koefitsendid: Eesti parimad, Hinne: 5/5

Tooteportfell

Coolbet pakub nii spordiennustust, kasiinot kui õige varsti ka pokkerit. Neil on majasisene spordiennustuse meeskond, kes pakub pidevalt ning vaieldamatult Eesti parimaid koefitsente. Nende kasiino on loodud oma tarkvaraarendajate poolt ning on esindatud koos kõigi populaarseimate kasiinomängudega kaasaarvatud toodetega NetEnt-ilt, Microgamingult ja Play N Go-lt. Lisaks kasiinole ja spordiennustusele, plaanib coolbet lähiajal oma portfelli laiendada ka pokkeri näol.

ALUSTA SIIT

Kommenteeri postitust