Coolbet Ülevaade

coolbet logoEttevõttest

Coolbet on Eesti litsentsi all tegutsev kaughasartmängu teenust osutav ettevõte. Nende peakontor ning tegevus asub Eestis. Coolbet on ainuke kaughasartmängu operaator Eestis, kes seisab avatuse ning ausa mängu eest. Nad isegi näitavad oma kodulehel, mille peale kliendid panustavad ning kui palju. Mitte nimeliselt, aga kodulehelt võib vaadata kui palju on mingile sündmusele kokku panustatud ning kui mitu panust on tehtud ning kelle peale. Nende tootevalikust leiab nii kasiino, pokkeri kui spordiennustuse.

Lisaks sellele on coolbeti toode teistest märgatavalt erinev. Nad on arendanud kogu spordiennustuse ning kasiinolehe in-house. Ainukese, mis võid tuttava leida on, et kasiinomängud on teistega sarnased. Loe edasi ja saad teada, mis meie coolbetist arvame.

Coolbet Eesti Ülevaate Sisukord

 1. Pildigalerii
 2. Konto avamine
 3. Parimad omadused
 4. Omadused, mis meile ei meeldi
 5. Kasiino
 6. Boonused ja kampaaniad
 7. Spordiennustus
 8. Pokker
 9. Kokkuvõte

Ülevaade

Tänapäevane disain ✓
Eesti parimad koefid ✓
Väga hea kasiino ✓
Kasutajamugav ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: klienditugi@coolbet.com

Pildigalerii

Coolbet Eesti konto avamine

Midagi lihtsamat kui coolbeti konto avamine olla ei saa. Registreerimiseks on vaja täia kõigest 3 lahtrit. Sinult küsitakse e-maili, salasõna ning mobiili numbrit. Eestis pole kiiremat võimalust mängimise alustamiseks kui seda pakub coolbet. Konto avamine võtab halvimal juhul aega vaid 30 sekundit.

Pärast konto avamist on sul vaja see ka identifitseerida, kuid ka see protsess on tehtud täiesti valutuks. Saad seda mugavalt teha, kasutades oma mobiili või id-kaarti. Kuigi verifitseerimise protsess võib üpriski tülikas tunduda, siis tegelikult see seda pole ning selle pead läbi tegema ükskõik, millises kasiino- või spordiennustuse portaalis kontot avamas oled.

Coolbet parimad omadused

norra parim spordiennustus portaalCoolbet on turul olnud kõigest mõned aastad, kuid ometigi on nad saavutanud juba uskumatuna tunduva tulemuse. Nimelt valiti nad Norra aasta parimaks spordiennustus portaaliks. Lisaks sellele valisime ka meie nemad kasiinoboss.com meeskonnaga parimaks Eesti kaughasartmängu teenust pakkuvaks ettevõtteks. Käime järgnevalt põgusalt üle nende parimad omadused. Kui soovid coolbeti positiivsete aspektide kohta rohkem teada, siis leiad lisainfot, kerides artiklit allapoole.

 • Coolbet on ülimalt kasutajamugav ning kiire. Navigeerimine on lihtne nii kasiinos kui spordiennustuses ning portaal ise laadib ülimalt sujuvalt. Välja arendatud on ka spordiennustuse aplikatsioon, mida kindlasti soovitame proovida.
 • Kõik parimad kasiinomängud on coolbetis esindatud. Olemas on kõik oma ala tipptegijad nagu näiteks Netent, Microgaming ning Yggdrasil.
 • Coolbetis on parimad spordiennustuse koefitsendid Eestis ning seda ilma naljata. Võid ise proovida ning võrrelda coolbeti koefe teiste omadega ning oleme kindlad, et märkad 90% kordadest sama.

Omadused, mis meile ei meeldi

Ega siin pikalt midagi rääkida polegi. Oled juba ilmselt aru saanud, et meie oleme coolbet.ee suured fännid ning palju halba seal ei näe.

Üks asi, mille võib-olla välja tooks on pokker. Seda mitte sellepärast, et ta teistest Eesti operaatoritest kehvem on, vaid sellepärast, et seal on otsustatud minna lihtsa vastupanu teed ning liituda microgamingu võrgustikuga.

Micorgamingu pokkerivõrgustik on nimelt see sama võrgustik, millega enamik Eesti hasartmänguoperaatoreid liitunud on. Seega erilist lisaväärtust pokker meile coolbeti juures ei paku.

Coolbet Kasiino

Ka Coolbeti kasiino pole nii suure mänguvalikuga kui seda on mõned tema konkurendid. Sellegipoolest on kõik populaarseimad slotimängud ning live kasiino mängud olemas. Pakkujate hulgas leiab nii NETENT`i kui Microgamingu. Kahjuks on puudujaks Playtech, kuid nendega omab hetkel Eesti turu jaoks eksklusiivset lepingut OlyBet seega neid neil polekski võimalik oma mänguvalikusse lisada.

Kui sulle meeldivad slotid nagu Starburst, Fairytale Legend Seeria ning tuntud progresseeruvad jackpoti mängud Mega Moolah ning Divine Fortune, siis sa ei pea pettuma. Kõik need on olemas. Live kasiinost leiad kõik parimad NETENT`i lauad.

Nende mobiilne kasiino on suurepärane. Mugavamat on raske tehata. Neil pole kasiinole küll eraldi aplikatsiooni tehtud, kuid nende koduelehe mobiiliversioon on nutiseadmega kasutamiseks väga hea.

Sissemaksete tegemine on lihtne nii arvutis kui mobiilis. Olemas on enamik Eestis tegutsevaid panku ning kasutada saad ka krediitkaarti. Kasutad hoopis e-walletit? Pole probleemi! Coolbet aksepteerib ka tuntumaid e-rahakotte.

Boonused ja kampaaniad

Coolbet annab kõikidele uutele Eesti klientidele 100% ulatuses kuni 150€ kasiinoboonust + liitumisel 10 tasuta spinni. Lisaks sellele pakutakse ka spordiboonust.

Iganädalased kampaaniad

Nii Coolbet kasiino kui spordiennustus korraldab väga häid iganädalasi kampaaniad, mis pakuvad mängijale nii mängulusti kui lisaväärtust. Ka seda ei ütle me suusoojaks, sest need on tõesti Eesti ühed huvitavamad pakkumised.

Coolbet Boonuskood

Vahepeal kasutavad nad oma kampaaniates ka boonuskoode. Kui oled just boonuskoodi jahil, siis vaata järgnevat lehte. Coolbet`i aktiivse boonuskoodi ning aktiivsed tervituspakkumised leiad siit.

Coolbet.ee Spordiennustus

Nagu juba mainisime on nende spordiennustuse meeskond in-house. See tähendab seda, et coolbet ei osta koefitsentide loomise teenust mujalt sisse ning teeb kõik spordipanustamise hinnad ise. Mida see sinu jaoks muudab? Näiteks seda, et mitte kellelgi Eestis pole nii häid koefitsente kui coolbetil.

Lihtsasse keelde pannes – seal on kõige odavam panustada. In-house süsteemi miinuseks on see, et seal pole nii palju turge või liine, millele panustada. Kui soovid panuseid teha just paljudele erinevatele “mudaliigadele”, siis on OlyBet sinu jaoks parim valik. Kui soovid saada, aga parimad spordipanustamise hindu, siis vali coolbet.

Maailma läbipaistvaim ennustusportaal

Mis eristab, aga coolbetti kõikidest tema konkurentidest on see, et nad näitavad ükskõik millisele sündmusele tehtud panuste arvu, käivet ning panuste jagunemist võistlejate vahel. Meile teada olevalt ei tee sellist asja mitte ükski teine operaator maailmas. Nad on läinud isegi nii kaugele, et kutsuvad ennast “maailma kõige läbipaistvamaks kihlvedude vahendajaks maailmas”.

Iga panustaja, kes on enne mõne ennustusportaali poolt “tünga” saanud, oskab kindlasti seda omadust suurepäraselt hinnata. Nende asutaja Jan Svendsen on isegi öelnud, et see oli üheks põhiliseks põhjuseks, miks ta üldse otsustas selle ettevõtte luua. Tema sõnul on tegemist alaga, kus klient maksab kõik kinni, kuid ei saa mitte mingit informatsiooni vastutasuks. Tema tahtis seda asja muuta ning meie arvates on tal see väga hästi õnnestunud.

Oma püüdlusega olla kõige läbipaistvamaks ennustusportaaliks maailmas, on nad teinud klientidele nähtavaks ka kõik oma juhtivate töötajate kontaktid ning andmed. Seda kõike selleks, et mitte midagi varjata.

Spordiennustuse disain ning välimus

Coolbeti veebilehe välimus ning ülesehitus sobib firma visiooniga suurepäraselt. Kõik on tehtud selleks, et oleks kliendile mugav, hea ning läbipaistev. Coolbetis on kasutajamugavus alati üheks põhiliseks eesmärgiks, mille arendamisele pidevalt ressursse suunatakse.

Spordiennustuse välimus on vähem “risustatud” kui teistel Eestis tegutsevatel portaalidel. See tähendab seda, et sobivat panust on kerge üles leida ning see sobib suurepäraselt ka algajatele, keda suured numbritulvad võivad segadusse ajada.

Coolbet Pokker

Nagu me juba ülevalpool mainisime, pole coolbet pokker mitte midagi pead pööritama panevat. Nende pokkerituba asub Microgamingu võrgustikus, kus seda enamus teistegi Eesti kaughasartmängu operaatorite omad teevad.

Tulenevalt sellest, et Microgaming on oma võrgus asuvatele tubadele pannud peale karmid piirangud, milliseid kampaaniaid nad läbi viia saavad, siis erilist lisaväärtust siit otsida ei tasuks. Küll on sulle piisavalt reiki makstes tagatud 30% suurune rakeback ning Eesti suurim pokkeri tervituspakett 2000€ väärtuses.

Mida tasuks ära mainida on see, et Coolbet korraldab Eestis kaks korda aastas omanimelist pokkerifestivali, mis on kiiresti saanud kohalike mängijate lemmikuks. Seda tõenäoliselt sellepärast, et festivali ajaks maabub siin suur kogus Skandinaavia pokkerifänne, kes on ilmselgelt siia tulemas mitte sellepärast, et nad nii head pokkerimängijad on, vaid ikka meie Saku Originaali pärast. Kui rahakassa vähegi kannatab, soovitaks kindlasti sellest osa võtta.

Kokkuvõte

Eesotsas oma asjutaja Jan Svendseniga on coolbeti meeskond suutnud luua midagi uut ning spordiennustus valdkonda muutvat toodet. Nende veebileht on parim näide, mida piisava innovatsiooni ning motivatsiooniga saavutada võib. Nad on valitud Norra 2018. aasta parimaks spordiennustus portaaliks seega ilmselgelt on tegemist tõsise tuleviku tegijaga. Meie kindlasti soovitame sul coolbetis mängida!

AVA TASUTA KONTO SIIT

Scroll to Top