Chanz Ülevaade

chanz

Chanz on Eesti esimesene online sotsiaalne kasiino. Tegemist pole pelgalt kohaga, kus hasartmänge harrastada, vaid seal on võimalik suhelda ka teiste mängijatega, pidada slotiduelle või luua erinevaid klubisid. See on Eesti online kasiino inimesele, kes tahab oma mängukogemust teistega jagada.

Chanz kasiino eesmärgiks on näidata, et online kasiinod on natukene rohkemat kui ainult mängud. Nad on võtnud luubi alla just sotsiaalse aspekti, sest teada-tuntud fakt on ju, et koos on ikka lõbusam nii võita kui ka kaotada. Chanz kasiinos saad lisada teisi mängijaid sõbralisti ning luua ise uusi kommuune, mis erinevaid mängijaid ühendaks. Lisaks sellele on võimalik ka teiste mängijatega rääkida ning emotsioone jagada. Loe edasi ning saad teada kellele ning miks Chanz kasiinot soovitame.

Chanz Ülevaate Sisukord

  1. Pildigalerii
  2. Konto avamine
  3. Boonused
  4. Parimad omadused
  5. Omadused, mis meile ei meeldi
  6. Kokkuvõte

Ülevaade

Suurepärane tervitusboonus ✓
Põnev sotsiaalne aspekt ✓
Sõbralik disain ✓
Kasutajamugav ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: support@chanz.com

Pildigalerii

Chanz.ee konto avamine

Chanz konto avamine on ülimalt lihtne. Saad selle teha isegi facebook logini abil, mis on Eesti online kasiinode juures unikaalne. See ei võta aega üle 20 sekundi ning pärast isiku kinnitamist saadki juba mängima asuda.

Kui sul peaks konto avamisel tekkima ükskõik milliseid probleeme, siis ära muretse, nende support on igati tasemel ning kindlasti lahendavad nad sinu mured, konto avamisega seoses, kärmelt.

Chanz Boonused

Tervitusboonus

Tervitusboonuseks pakub chanz.ee 100% kuni 100€ boonust ning 300 tasuta spinni. Tervitusboonuse saamiseks ei pea sa tegema muud kui kasutama chanz boonuskoode. Maksimaalse tervitusboonuse lunastamiseks peaksid tegema neli deposiiti, kuid see pole kohustuslik. Rohkem infot nende tervituspakkumisest leiad siit.

Räägime lühidalt tervitusboonuse saamise lahti ka siin. Selleks, et maksimaalne tervitusboonus saada, toimi järgnevalt:

  • Tee esimene sissemakse kuni 100€ ning saad 100% kasiinoboonust ning lisaks 50 tasuta spinni mängu Aloha.
  • Tee teine sissemakse minimaalselt 10€ ning saad lisaks 50 tasuta spinni mängu Esqueleto Explosivo.
  • Tee kolmas sissemakse minimaalselt 10€ ning saad lisaks 50 tasuta spinni mängu The Rifft.
  • Tee neljas sissemakse minimaalselt 10€ ning saad lisaks 150 tasuta spinni mängu Starburst.

Tegemist on ühe Eesti parima kasiino tervitusboonusega.

Chanz kasiino parimad omadused

Mainisime juba, et Chanz.ee omab ühte Eesti parimat tervitusboonust. Järgnevalt vaatame üle ka nende teised head küljed.

Ülisuur slotivalik

Kui sinu lemmikmänguks on slotikad ning otsid kohta, kus rattaid keerutada, siis Chanz Eesti on mõeldud just sulle. Neil on sõna otseses mõttes ülisuur slotivalik. Eestis on, vaid mõni teine kasiino, kes nii suure valikuga uhkustada saab.

Nii Microgamingu kui Netenti parimad slotikad on chanzis esindatud. Saad mängida nii Mega Moolahit, Starbursti kui teisi sarnaseid mänge. Kui sulle meeldivad progresseeruvad slotikad, siis ära muretse, ka neid on seal piisavalt!

Kiire ning adekvaatne klienditugi

Mitte miski ei aja rohkem närvi kui ebaadekvaatne ning vaenulik kasutajatugi. Või see kui oma küsimustele vastuse saamiseks, peab ootama päevi. Meil on hea teatada, et chanz.ee juures see nii ei ole. Nende klienditugi on tugev kõikides valdkondades.

Testisime nende supporti üsna hilisel kellaajal ning saime, sellest hoolimata, oma probleemile mõnusalt kiire ning professionaalse lahendusele.

Lisaväärtust pakub sõbralik, sotsiaalne element

Chanz kasiino erineb kõikidest teistest Eesti turul opereerivatest kasiinodest oma sotsiaalse elemendi poolest. Pärast sisselogimist näed ekraani paremal pool väikest riba, kus saad nii sõpru lisada, vastu võtta kui saada teavitusi chanz.ee meeskonnalt.

See teeb chanzis mängimise eriti põnevaks, sest mitte miski pole parem kui oma sõpradele ära tegemine.

Omadused, mis meile ei meeldi

Järgnevalt vaatame üle mõned asjad, miks võib-olla peaksid mängimiseks mõne teise kasiino valima.

Puuduvad teised tooted

Kui sulle meeldib lisaks kasiinole ka pokkerit mängida ning aega-ajalt mõningane spordipanus teele saata, siis on meile sulle halvad uudised. Kahjuks ei paku chanz kasiinole lisaks teisi tooteid.

Seega kui hindad kasiino juures valikute mitmekesisust, siis soovitame sul valida näiteks coolbet või olybet. Kui, aga oled ainult kasiinomängija, siis anna, aga hagu!

Vähe videopokkeri mänge

Videopokker on tänapäeval küll niššimäng, kuid kui see on sinu lemmik, siis on natukene halvasti, sest nende mängude calik on chanzis tõesti kehva. Kokku on kõigest 2 mängu ning needki on ajast ja arust.

Chanz kasiino ülevaate kokkuvõte

Kas meie mängiks chanz kasiinos? Jah, mängiks küll. Eriti just siis kui lemmikmänguks on slotikad. Kui sulle imponeerivad laua- ning kaardimängud, siis on valik küll natukene piiratud, kuid mitte midagi katastroofilist. Ka nendega saab hakkama.

Tulenevalt oma professionaalsest klienditoest, kiiretest väljamaksetest ning suurest slotimängude valikust, võiks chanzi kindlasti järele proovida, sest teist sotsiaalset online kasiinot meil Eestis pole.

AVA TASUTA KONTO SIIT

Scroll to Top