välismaa kasiinod

Välismaa kasiinod – Parimad saidid suurimate Boonustega

Kasiinoboss.com portaalis oleme peamiselt keskendud Eesti litsentsiga online kasiinodele. Kuid mida teha kui kõik tervitusboonused on kasutatud ning sooviksid mängimiseks mõdna uut kohta? Sellisel juhul aitavad välismaa kasiinod hädast välja. Maailmas eksisteerib tuhandeid netikasiinosi, mis ei oma küll EMTA poolt väljastatud litsentsi, kuid on selle saanud mõne muu kasiinomaailmas tunnustatud asutuse poolt. Käesolevas toon välja nimekirja parimatest välismaa kasiinodest, kust suuri tervitusboonusi leida võiks.

Parimad välismaa kasiinod käesoleval aastal

Ilma pikema alustaksin nimekirjaga, kus on välja toodud minu arvates parimad välismaa kasiinod, koos suurimate boonustega. Arvestan nimekirja koostamisel nii pakutavate boonuste suurusega, kasutajamugavuse, mänguvaliku kui ka näiteks kasiino vanusega (mida vanem seda usaldusväärsem).

Justbit

justbit logo

Justbit reklaamib ennast peamiselt bitcoin kasiinona, kuid tegelikult aktsepteeritakse enamikke Euroopas käibel olevatest valuutadest. Erinevalt enamikest internetikasiinodest, seal tervitusboonust ei pakuta. Uued kliendid saavad 45% suuruse cashbacki ning 30 tasuta keerutust. Igati huvitav lähenemine.

Asutamise aastaks on Justbit kasiinol 2022 ehk selles nimekirjas on tegemist kõige uuema asutusega. Natukene julgust sisestab siinkohal fakt, et kodulehe jaluses on välja toodud Eestis asutatud ettevõtte nimi, mis peaks selle info kohaselt toimima ettevõtte EU esindajana.

Vaata kasiinot siit.

Vavada

vavada logo

Vavada on oma disainilt ning lahenduselt teistsugune veebikasiino kui ülaltoodud välismaa kasiinod. Seda selles mõttes, et neil on ilmselt kasutatud arendustöödeks arendajaid firmast seestpoolt, mitte omakorda teiste teenusepakkujate käest.

Mis mulle nende juures meeldibki ongi just antud neti kasiino ülesehitud ning lihtsus. Sait on kiire ning kõik lehed laadivad ära vähema kui 1 sekundiga. Lisaks sellele on lemmikute kasiino mängude leidmine tehtud kasutajale niivõrd mugavaks kui võimaliks. Vavada kasiino boonused ei pruugi olla küll niivõrd suured kui seda on mõne ülalpool mainitud välismaa kasiino omad, kuid ei ole need ka niivõrd halvad.

Maksimaalseks tervitusboonuseks pakutakse seal 920€ (jah selline imelik summa) suurust 100% ulatuses sissemakseboonust. Cashbacki ning tasuta keerutusi ei jagata.

Vaata kasiinot siit.

1Red

1red logo

Kui nimekirjas eelmised hiilgasid pigem tagasihoidlike tervitusboonustega, siis 1RED kasiino uue kliendi boonus näeb ette lausa 100% kuni 6000€ suuruses hüve. Selle saamiseks peaks sissemaksel kasutama sooduskoodi ONERED. Lisaks saab kaasa 100 tasuta spinni. Ma pole 100% kindel, millised läbimängimistingimused antud boonusele kehtestatud on, seega tasuks see enne alustamist endale kindlasti selgeks teha.

Lisaks kuulutatakse oma veebilehel, et pakutakse ka igapäevast 20% suurust cashbacki ehk kaotustel raha tagasi. Jällegi sajaprotsendiliselt ma kindel pole, millistel tingimustel. Vajalikud maksemeetodid ning mängutootjad on samuti olemas.

Vaata kasiinot siit.

Wildtornado

wildtornado kasiino

Wildtornado on üks suurimaid välismaa kasiinosi. See on asutatud juba aastal 2017 seega on suur tõenäosus, et midagi tehakse õigesti ning on suudetud mängijate usaldus võita. Neil on kasiinomänge suurimatelt mängutootjatelt nagu näiteks Betsfot, Pragmatic Play, NYX, Endorphina jne. Küll ei ole seal võimalik mängida Netente mänge. Mängud on küll olemas, kuid Eestis neid tulenevalt mingitest litsentsiseadustest mängida ei saa.

Tervitusboonuse suurus on seal 100% kuni 1000€ ulatuses ning lisaks ka 100 tasuta keerutust. Konto avamine on ülimalt kiire ning nii sisse- kui väljamakseid saab teha enamike populaarseimate maksevahenditega. Valida saab järgnevate mooduste vahel: Pangaülekanne, EcoPayz, Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, iDEAL, Sofort, QIWI, Trustly, Skrill, Bitcoin, Yandex Money, Cubits, Zimpler, CoinsPaid, Neosurf, instaDebit, iDebit, Interac, Siru Mobile, MiFinity, Rapid Transfer, ecoVoucher, MuchBetter.

Vaata kasiinot siit.

Gunsbet

gunsbet logo

Ka Gunsbet on asutatud 2017. aastal. Nimekirjas esimesest eristub Gunsbet kasiino sellega, et pakub oma keelevalikus ka Eesti keelt. Küll ei pruugi tõlked igal sammul kõige õnnestunumad olla, kuid sellegi poolest on vähemalt see väiksemgi pingutus tehtud. Gunsbetis on esindatud nii kõik populaarseimad mängutootjad kui ka maksemeetodid.

Huvitava faktina võib välaj tuua, et seda opereerib sama ettevõte, mida Wildtornadotki. Minu jaoks eristub Gunsbet oma Western-tüüpi disaini poolest, mis mu enda arvates vähemalt natukene liigagi retrolik on.

Tervitusboonus on küll mõnevõtta väiksem kui siin nimekirjas esimesel kohal oleval kasiinol. Artikli koostamise hetkel oli see 100% ulatuses kuni 300€ + 100 tasuta spinni.

Vaata kasiinot siit.

VPN blokeeritud kasiinodele ligipääsemiseks

Osad välismaa kasiinod on EMTA poolt blokeeritud. Nendele ligi pääsemiseks tuleks kasutada VPN-i ehk virtuaalset teenust, mis peidab sinu asukoha- ning muud delikaatsed infoandmed kolmandate osapoolte eest.

Lisaks kaitseb VPN teenus sind ebaturvaliste veebilehtede ning võrkude vastu.

VPN seadistamine 3 lihtsa sammuga:

  1. Lae alla ning installi turvaline ning turul ennast tõestanud VPN. Me soovitame NordVPN-i.
  2. Seadista see oma seadmes.
  3. Ühenda VPN teenus ning alusta kasutamist.

Üldiselt on selle seadistamine väga lihtne ning iga keskmine või isegi alla keskmise arvutikasutaja peaks sellega ise hakkama saama.

Kui on huvi, siis rohkem saab selle kohta lugeda siit.

Välismaa kasiinod ja maksud

Eesti litsentsi omavate kaughasartmängu korraldamise litsentsi omavate kasiinodes saadud võitude pealt makse maksma ei pea. Välismaa kasiinode puhul, peaksid aga arvestama võimalusega, et selline kohustus tekib. Nendes on kasiinovõidud tuluks, mille peab deklareerima ning selle pealt tulumaksu maksma.

Kokkuvõte

Loodetavasti said siit piisavalt infot, kuidas Eestist ära olles parimad välismaad kasiinod üles leida. Soovime sulle edukat mängimist ning pea meeles, et teeksid seda vastutustundlikult ning ainult nende vahenditega, millest oled valmis ilma jääma.

Scroll to Top