TonyBet Ülevaade

tonybet

Tonybet alustas tegevust 2009. aastal ning pakub tänaseks päevaks teenuseid üle kogu Euroopa. Ettevõte oma litsentsi nii Eestis, Leedus, Taanis kui Suurbritannias. Nende tootevalikus on nii online kasiino, pokker kui spordiennustus.

Tonybet oli kasiinoboss.com autorite arvates üheks halvimaks Eesti kaughasartmängu teenuse pakkujaks. Seda sellepräast, et pärast seda kui portaali asutaja Antanas Guoga ettevõtte maha müüs, siis uutel omanikel puudus nii visioon kui võib-olla ka motivatsioon asja edasi arendanda ning nii pakutavas mänguvalikus, toa mugavuses kui kampaaniates tehti kõvasti järeleandmisi.

Õnneks on see tänaseks peävaks muutunud, sest portaal läbis täieliku uuenduskuuri nii tarkvara, mänguvaliku kui kampaaniate näol. Loe edasi ning saa teada, mis portaalis muutunud on ning miks peaksid nüüd tonybetti teistele Eesti operaatoritele eelistama.

Tonybet Eesti Ülevaate Sisukord

 1. Pildigalerii
 2. Konto avamine
 3. Parimad omadused
 4. Omadused, mis meile ei meeldi
 5. Kasiino
 6. Boonused ja kampaaniad
 7. Spordiennustus
 8. Pokker
 9. Kokkuvõte

Ülevaade

Tänapäevane disain ✓
Eesti parimad koefid ✓
Väga hea kasiino ✓
Kasutajamugav ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: info@tonybet.ee

Pildigalerii

Tonybet Eesti konto avamine

Ilmselgelt on tonybetis mängimise alustamiseks vaja ära teha esimene samm – nimelt seal konto avamine. Kui see on tehtud saad alustada oma esimese sissemaksega ning võitude korral ka nende väljamaksmisega. Järgnevalt kirjeldame sulle samm-sammu haavalt, mida tonybetis registreerimiseks tegema pead.

 1. Alusta, vajutades nupule “Registreeri kohe” ning sisesta vajalikele väljadele oma e-maili aadress, kasutajanimi ning parool.
 2. Edasi palutakse sul täita veel mõningad väljad oma isikuandmete kohta. Ära muretse, sult ei paluta mitte midagi muud, mida teised eesti online kasiinod sult paluvad.
 3. Viimaks pead täitma ära ka detailid oma kontaktinfoga. Lisaks sellele saad valida ka turvaküsimuse, et parooli kaotades, oma kontole ikka sisse saaksid.

Pärast neid kolme sammu peaksid olema oma esimeseks sissemakseks valmis. Kirjeldatud protsess ei tohiks sinu ajast röövida rohkemat kui 5 minutit.

Tonybet parimad omadused

Ühe vähestena Eesti online kasiinodest pakub tonybet lisaks kasiinole ka teisi tooteid. Seal saab mängida nii pokkerit kui teha spordipanuseid. Kasiino valikus on väga palju erinevaid mänge ning mängutootjaid. Ka spordiennustus on tasemel. Nii koefitsendid kui pakutavate liinide arv suudab võistelda maailma suurimate bookie´dega.

Tonybet on ainuke Eesti kasiino, kus saab mängida Hiina pokkerit. Lisaks sellele saad seal panustada ka virtuaalspordile.

Pärast täielikku uuenduskuuri 2018. aasta lõpus käivitati ka uus boonuste ning pakkumiste seeria, kus on tehtud uued maleteemalised kampaaniad, mis on mängijale väga kasulikud ning meie arvates igati positiivsed. See ainult lisab juurde tonybeti atraktiivsusele. Lisaks neile on neil ka Eesti suurim pokkeriboonus, millega nad jagavad esimest kohta koos coolbetiga.

Omadused, mis meile ei meeldi

Tonybet võiks olla suunatud rohkem eestlastele kui ta seda praegu on. Näiteks pakub ta kõikidele, kes Inglismaalt konto avada koheselt 10 tasuta keerutust, kuid seda võimalust Eesti mängijale ei võimaldata.

Tonybet Kasiino

Tonybet kasiino omab muljetavaldavat kasiinomängude tootjate nimekirja. Erinevalt paljudest teistest Eesti operaatoritest ei kuva nad oma kasiinos, aga kõiki võimalikke mänge. Tõenäoliselt ei tee nad seda sellepärast, et ei taha kasiinosõpra ülemäära suure mänguvalikuga ära lämmatada. Kuvatakse vaid uuemaid ning paremaid tooteid. Mänguvalikus on natukene üle 400 erineva väljalaske ning populaarseid slotimänge pakutakse näiteks Netentilt, Evolution Gamingult, NYX-ilt ning Quickfirelt.

 • Slotid: Valikusse kuuluvad kuulsad mängud naguJackpot Jester, Blood Suckers, Mayana.
 • Laua ning kaardimängud: Valikusse kuuluvad kuulsad mängud nagu Blackjack, Roulette, Pai Gow Poker.
 • Video Pokker: Valikusse kuuluvad kuulsad mängud nagu Deuces Wild, All American, Jacks or Better
 • Erilised mängud: Valikusse kuuluvad kuulsad mängud naguDarts, Virtual Champions, Virtual World Cup.

Enamikke tonybeti poolt pakutavatest mängudest saad mängida ükskõik millise seadmega. Need töötavad suurepäraselt ka mobiilis. Lisaks sellele on tonybet arendanud välja ka aplikatsiooni, mida soojalt soovitame alla laadida.

Boonused ja kampaaniad

Tervitusboonuseks pakub tonybet 100% boonust kuni 200€ ulatuses. Selleks, et kampaaniast osa saada, kasuta registreerimisel boonuskoodi “TONY200”. Lisaks sellele saad 10 tasuta keerutust kui laed alla tonybeti aplikatsiooni.

Iganädalased kampaaniad

Pärast veebilehe uuenduskuuri käivitati ka suur hulk uusi ning huvitavaid kampaaniaid. Pakutakse kõikidele midagi. Nii kasiinoboonuseid kui spordiennustuse pakkumisi. Kindlasti viska pilk peale nende kampaaniate rubriigil, kus kõik pakkumised mugavalt üles leiad.

Tonybet Boonuskood 2019

Nagu juba ülevalpool mainisime, siis kasutades boonuskoodi TONY200 saad tervitusboonust 100% kuni 200€ ulatuses.

Tonybet.ee Spordiennustus

Tonybetil on väga korralik spordiennustuse toode. See ei pruugi olla küll nii suur ning omade niivõrd palju erinevaid koefitsente või liine kui seda teevad maailma suurimad bookied, kuid ta on igati tubli ning hea tootega ettevõte. Valikus on palju erinevaid spordialasid, kuid mitte näiteks hobuste võiduajamist. Õnneks, ei huvita viimane väga eestlasi nii, et kõik peaks täitsa bueno olema.

Tonybet Pokker

Tonybet on üks vähestest Eestis tegutsevatest kasiinodest, kellel on oma pokkeritoode. See arendati välja Tony G aegadel ning see on ka tema üks nõrkustest. Toodet pole palju pärast bravuurse leeduka lahkumist edasi arendatud ning seega on see natukene ajale jalgu jäämas. Tulenevalt sellest, et liitutud pole ühegi võrgustikuga on mängijate hulk samuti üpris väike.

Positiivse koha pealt tuleb kindlasti ära tuua selle, et neil on Eesti suurim pokkeriboonus, nad pakuvad sulle kuni 80% rakebacki ning nad omavad ainukese Eesti pokkerisaidina oma portfellis ka Hiina pokkerit.

Kokkuvõte

Tonybet ei ole mitte üheski tootes Eesti parim, kuid kui panna 3 toodet kokku, siis on nad igati arvestatava tootepagasi hasartmänguettevõte. Meie soovitame neid!

AVA TASUTA KONTO SIIT

Scroll to Top