Aktiivsed Kasiino boonused Eestis

Käesolevast tabelist leiad kõik kasiino boonused, mida hetkel Eesti litsentsi omavates kasiinodes kasutada saad. Lihtsalt vali sobiv välja ning klõpsa “ALUSTA SIIT” nupule.

Kasiinoboonuste juhend

Online hasartmängude juures on kasiino boonused selleks elemendiks, mis hoiab mängijaid huvitatuna ning toob neid oma lemmik kasiinosse tagasi. Kuidas, siis neid eksklusiivseid kasiinoboonuseid leida? Kui palju mängijana neid saada võid? Mis on nende mõte?

Nende leidmine pole eriti raske. Selleks tuleb lihtsalt külastada mõnda Eesti online kasiinot ning tõenäoliselt visatakse sulle pakkumine või paar koheselt nina alla. Kasiinod teevad kõik, et nende lehel maandudes, pööraksid oma silmad koheselt nende boonustele.

Pole saladus, et igaüks meist sooviks saada midagi mitte millegi eest. Nagu kõige muuga pole see ka kasiino boonuste puhul nii lihtne. Selleks, et neid saada pead ka mängijana omalt poolt teatud panuse või pühendumuse andma. Tavaliselt on selleks kas minimaalne sissemakse suurus või läbimängimise tingimused. Selleks, et näha millised reeglit teatud boonuse kohta kehtivad, loe kindast läbi kõik pakkumise reeglid ning tingimused.

Nagu Skandinaaviamaades, on ka Eestis kasiinoboonused ülimalt populaarsed ning suurem osa mängijatest ei ütle ära võimalusele neid kasutada. Õnneks aitab Sind selle juures meie nimekiri kõikidest meie riigis pakutavatest kasiino kampaaniatest ning pakkumistest.

Kasiino boonused on mõeldud mängijate aktiveerimiseks

Online kasiinod tahavad, et mängijad nende portaali ikka ja jälle naaseks ning kui nad seda teevad, siis soovitakse ikka oma kliendid õnnelikuna hoida. Mängijad peaksid omakorda tähelepanu pöörama just erinevatele kohtadele, et saaksid maksimaalselt kõik kasiino boonused ära kasutada, sest tihtipeale saab nendest saadud võidud kõik endale jätta.

Internetikasiinod ei erine maapealsetest just väga palju. Nende peamiseks eesmärgiks on oma kliendi õnnelikuna hoidmine ning neile põnevuse pakkumine. Kasiinod tahavad, et oleksid ekraanile kui liimitud ning saaksid parima võimaliku meelelahutuse. Seega, mis olekski parem viis Sind tagasi meelitada kui kasiinoboonused?

Kasiino boonuseid on loodud palju ning nad on üksteisest väga erinevad. Järgnevast artiklist leiadki, millised on erinevad boonuste tüübid ning kuidas neist maksimum võtta. Populaarseimad hüvede liigid on:

  • Kasiinode tervitusboonused
  • Tasuta keerutused ehk spinnid
  • Sissemakseboonused

Kasiinode Tervitusboonused

Tervitusboonuste mõte on ĂĽhene – need on loodud Sinu esmaseks internetikasiinosse meelitamiseks ning tegemist on tavaliselt kõige magusamate pakkumistega, mida ĂĽhest kasiinost saada võid. Just sellepärast ongi tark need kõikides Eesti litsentsi omavates netikasiinodes ära kasutada. Neid saad ĂĽhes kasiinos, vaid korra.

Tervitusboonused ehk registreerimise boonused on tuntud ka kui tasuta kasiino boonused. Neid pakuvad enamik online kasiinosi. Vaid mõned teenusepakkujad on otsustanud seda teed mitte minna ning neid mitte oma klientidele pakkuda. Boonuste suurus ning arv erineb kasiinoti, kuid põhimõte on neil kõigil sama – kasiinod tahavad, et sa nende lehele jääksid. Tavaliselt kui teed oma esimese sissemakse saad sellele peale sama suures ulatuses boonust ning mõnel juhul ka tasuta spinne. Nii saad mängida topelt summa rahaga ning proovida kätt ka tasuta keerutustega.

Tasuta Spinnid

Tasuta spinnid Eesti kasiinodes on üheks pareimaks kui mitte kõige paremaks kasiino boonuseks üldse. Miks?

Seda sellepärast, et tegemist on -nagu ka nimi ütleb- tõeliselt tasuta asjaga. Üldjuhul ei kasutata tasuta spinnide puhul Eestis mingisuguseid võitude väljavõtmist takistavaid reegleid ning niiviisi saad võidu korral selle koheselt välja kasseerida.

Tasuta spinnid kasiinos on keerutused, mida saad kasutada slotimängudes. Need on tavapärased keerutused, mida teeksid igapäevaselt slotimängus ainukese vahega, et nad on rahast priid. Võita, aga saad seal samamoodi nagu tasulistestki.

Tasuta spinne jagatakse Eesti kasiinodes tavaliselt ka tervituspakkumiste või iganädalaste/kuiste pakkumiste juures. Hoia oma silmad lahti ja ära maga kahtlemata ühtesi parimaid kasiino boonuseid maha.

Sissemakse kasiino boonused

Sissemakseboonused on ühed kasiinofännide lemmikud. Need meeldivad inimestele, sest on otsekohesed ning saad oma deposiidi eest rohkem mängulõbu kui ilma nendeta mängides. Enamik selliseid boonuseid on loodud eesmärgiga Sind kasiinosse tagasi meelitada. Siinkohal on taas oluline tähele panna, millised reeglid konkreetsele pakkumisele kehtivad. Pea alati on neile kohaldatud mingisugused tingimused, et mängijad ei saaks lihtsalt boonust ära noppida ning seejärel jalga lasta.

Tavaliselt esinevad deposiiti nõudvad kasiino boonused kas 50%, 100% või 200% suuruse hüve näol. Need protsendid tähendavad seda, et iga mängija saab oma sissemaksele juurde vastavas suuruses tasuta raha. Küll, aga muutub boonust kasutades ka sinu sissemakse boonusrahaks ning enne kui selle välja saad võtta, pead ta kas 30- või 40-kordselt (oleneb kasiinost) läbi mängima.

Puust ja punaseks: Kasiino pakub 200% suurust deposiidiboonust kuni 100€ ulatuses. See tähendab, seda, et kui teed 50€ suuruse sissemakse saad juurde 100€ ning kokku saad mängulusti tervelt 150€ ulatuses. Igati mõnus värk, kas pole?

Pea meeles, et kui tahad oma raha enne kui boonus läbi mängitud on, välja võtta, siis boonus haihtub ning välja saad võtta vaid oma sisse pandud raha. Ka see on oluline meeles pidada, et kui valid kasiino boonuse ning hakkad seda läbi mängima, siis esmalt läheb käiku sinu sissemakse ning seejärel alles boonus. Ehk eelneva näite korral kui otsustad näiteks pärast 10€ kulutamist, et tahaksid raha välja võtta, siis saaksid kontole ainult 40€.

LojaalsussĂĽsteemid kui pikaajalised kasiino boonused

Lojaalsussüsteemid on tavaliselt üles ehitatud Sinu mängu käibele. See tähendab seda, et saad üldjuhul kuu lõpus mingi protsendi oma tekitatud käibest ehk panuste kogusummast tagasi. Kasiinode lojaalsusboonused olid veel 4-5 aastat tagasi ülimalt populaarsed, kuid tänapäeval kasutavad neid millegipärast vähesed. See omakorda ei vähenda nende väärtust üldse ning kui oled mängija, kellele ei meeldi pidevalt kasiinosi vahetada, on lojaalsussüsteem just perfektne asi, millest maksimumi võtta.

Boonuskoodid ja kasiino boonused

Kasiinode boonuskoodid olid mingil ajal väga populaarsed. Tänapäeval neid enam eriliselt välja tuua pole mõtet, sest kuigi mõned online kasiinod neid siiski veel kasutavad, siis on need lihtsasti leitavad nende kampaanialehtedel, millele maandud sujuvalt kui ülevalt tabelist oled sobiva boonuse välja valinud ning sellele järgnevale nupule vajutanud.

Selliseid asju nagu “salajasi kasiino boonuseid” enam praktiliselt ei ole ning selles võtmes boonuskoodide otsimine ennast kindlasti ära ei tasu, sest väga erilisi pakkumisi pole lihtsalt tavaliselt olemas.

Irregulaarsed kasiinoboonused

Nüüdseks oleme käsitlenud ära kõik sellised kasiino boonused, mida mängijad tavaliselt statsionaarsed kasutada saavad. Neile lisanduvad ka aga igapäevased/nädalased/kuised või erilistele mängijatüüpidele mõeldud kampaaniad, kus kasiinod veelgi enam lisahüvesi oma mängijatele pakuvad.

Iganädalased- või kuised kasiino boonused

Online kasiinod korraldavad tihti nädalatepikkusi kampaaniaid, et oma kliente veelgi rohkem aktiveerida. Need võivad olla ĂĽles ehitatud väga erinevat viisi ning mõeldud just teatut tĂĽĂĽpi kasiinomängu harrastamiseks. Nende käigus võidakse mängijaid premeerida nii sissemakseboonustega, tasuta spinnidega või lausa fĂĽĂĽsiliste esemetega. Pole ĂĽldsegi haruldane kui kliendid endale kasiinokampaania käigus televiisori või nutitelefoni võita võivad. Kui sind fĂĽĂĽsilised asjad ei huvita, siis ära muretse – tihtipeale annavad online kasiinod Sulle võidu korral võimaluse fĂĽĂĽsiline asi boonuste või tasuta spinnide vastu välja vahetada.

High Rollerite boonus

Boonused on tasutas asjad ning on tähtsaks osaks mängija kliendikogemuses. Mängijatele meeldib mõelda, et nad saavad niiviisi kasiino üle mingil määral eelise ning kuna just tavaliselt veedavad netikasiinodes enim aega ning raha High Rollerid ehk kõrgete panustega mängijad, on neile omakorda erinevad kasiino boonused välja mõeldud.

Neid antakse tavaliselt välja sissemakseboonuste näol. mis aktsepteerivad tavalisest kõvasti suuremat boonust. Üldjuhul jäävad need 30-50% vahemikku.

Lisaks sellele pakutakse kõrgete limiitidega panustajatele ka tasuta reise, asju, kingitusi ning palju muud, millest väiksemad mängijad ainult unistada võivad. Ilmselgelt oleneb see kasiinoti ning kõik netikasiinod seda ei tee. Kui oled High Roller, siis see oleks kindlasti miski, mida kasiino valimise juures tähele panna.

Info on kuningas

Lehed, mis erinevad kasiino boonused välja toovad on mängijale ĂĽliolulised, sest olgem ausad – informatsioon on ĂĽlitähtis. Lehed nagu kasiinoboss.com aitavad sind parima boonuse otsinguil ning tagavad selle, et sa ei mängi pimesi.

Algajad mängijad peaksid alati pöörama tähelepanu just enese harimisele ning valdkonnaga kurssi viimisele. Info on tihtipeale tasuta ning pole mõtet enese koolitamise eest maksta. Vähemalt mitte kasiinomaailmas!

Scroll to Top