Unibet Ülevaade

unibet logo

Unibet on Rootsi juurtega ettevõte, mis on oma teenuseid pakkunud juba tervelt 19 aastat. Neid peetakse üheks, kui mitte maailma, siis vähemalt Euroopa parimaks kasiino- ning spordiennustuse ettevõtteks. Lisaks sellele pakuvad nad oma tooteportfellis ka pokkerit, mille tarkvara on unibeti enda poolt loodud.

Unibeti sihtturgudeks on enamjaolt Skandinaavia ning kesk Euroopa riigid. Nad omavad Malta litsentsi, kuid Eestis eksisteerimiseks on neil olemas litsents ka siin. Lisaks neile kahele on unibetil väljastatud ka UK litsents, millega enamik Eestis tegutsevaid kasiino või spordiennustuse pakkujaid uhkustada ei saa.

Unibet on oma innovatiivse lähenemisega silma paistnud juba 1999. aastast kui nad oma online operatsioonid avasid. Nad on paljude erinevate hasartmängu liikide ning võimaluste teerajajaks. Loe edasi ning saad teada, miks meie soovitame unibetis mängida.

Unibet Eesti Ülevaate Sisukord

  1. Pildigalerii
  2. Konto avamine
  3. Parimad omadused
  4. Omadused, mis meile ei meeldi
  5. Kasiino
  6. Spordiennustus
  7. Pokker
  8. Kokkuvõte

Ülevaade

Sõltumatu pokkerivõrgustik ✓
Maailmatasemel pordiennustus ✓
Suurepärane kasiino ✓
100% Turvaline ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: info@unibetsupport.ee

Pildigalerii

Unibet Eesti konto avamine

Nagu teistegi ennustusportaalide puhul, ei ole ka unibetis konto avamine mitte mingisugune raketiteadus. See käib kiirest, on lihtne ning terve protsess kuni esimese sissemakse tegemiseni ei tohiks sul aega võtta kauem kui 5 minutit. Sellegipoolest, et asi veelgi arusaadavamaks teha käime siinkohal üle sammud, mida registreerimiseks sooritama pead.

Konto koheseks avamiseks alusta siit. Nüüd peaksid maanduma registreerimise vormil kuhu pead sisestama oma erinevad isikuandmed. Midagi konti murdvat sult ei küsita. Peale nime ning mõningate kontaktandmete sa unibetile andma ei pea. Kui kõik on täidetud, vajuta “registreeri” ning sinu konto ongi avatud.

Pärast seda pead oma konto ka verifitseerima. Seda saad teha kas ID-kaardi, pangalingi või Mobiil ID kaudu. Kui sellega oled hakkama saanud, siis saad teha oma esimese sissemakse ning mängimine võibki alata!

Parimad omadused

Unibet omab tõsiselt häid tooteid. Nad on oma innovaatilise lähememisega saavutanud kõrgtaseme kõikides kolmes tootevaldkonnas. Nad on esirinnas nii kasiino, spordiennustuse kui pokkeri poole pealt. Väga raske on midagi eraldi välja tuua, sest nad on lihtsalt nii head, kuid proovime siiski.

Eriliselt paistavad nad silma muidugi oma mobiilse toote pärast. See on lihtsalt võrreldes teiste Eesti operaatoritega täiesti omast klassist. Lisaks sellele, et nende veebileht on mobiilselt suurepräane, on seda ka nende äpid, mida saad nii spordiennustusele kui kasiinole alla laadida. Eestis suudab unibetile mobiilsuse poole pealt konkurentsi pakkuda ainult coolbet. Ka nemad on arendanud oma mobiilitoote perfektsuseni välja.

Eestis pole palju hasartmängu operaatoreid, kes lisaks eelnevalt mainitud kolmele tootele ka bingot pakuvad. Aga unibet on just selline. Nad on otsustanud, et Bingo on miski, mis Eesti lotosõbrale peaks huvi pakkuma ning selleks on nad loonud oma veebi ka bingotoote. Kindlasti soovitame seda järele proovida!

Omadused, mis meile ei meeldi

Väga raske on unibeti kohta midagi negatiivset öelda. Tegemist on tõesti portaaliga, mis omab suurepäraseid tooteid. Võib-olla ainukese asjana saaks välja tuua selle, et Eestis on hasartmänguoperaatoreid, kes pakuvad oma kampaaniates rohkem lisaväärtust kui seda teeb unibet.

Tõenäoliselt usub unibet oma toodetesse niivõrd, et on tehtud strateegiline otsus olemasolevale kliendile pakutavates kampaaniates mitte võib-olla nii palju panustama kui seda teised Eestis tegutsevad ettevõtted teevad. Ärge saage valesti aru – nende kampaaniad pole täiesti mõtetud, lihtsalt selles osas nad kindlasti parimad ei ole.

Unibet Kasiino

Unibet kasiino valik on tõeliselt suur. Seal on olemas mängud nii suurtematelt tootjatelt nagu näiteks Netent ning Microgaming kui väiksematelt tegijatelt nagu näiteks Nyx ja Yggdrasil Gaming. Mänge on igas valdkonnas. On palju slotikaid, on suurepärane live mängude valik ning ka jackpoti sõbrad võivad rõõmustada, sest kõik suuremad progresseeruva jackpotiga mängud on seal esindatud.

lauamängudest on olemas nii Blackjacki, Ruleti kui muud populaarsemad mängud. Oleme kindlad, et seal sul igav ei hakka.

Unibet.ee Spordiennustus

Lisaks sellele, et unibetis on lugematu arv liine millele panustada, on seal ka ühed Eesti parimad koefitsendid. See tähendab seda, et seal panuseid tehes on su potentsiaalsed võidud suuremad kui enamikes teistes Eesti spordiennustus portaalides.

Lisaks sellele on unibeti spordiennustusel olemas ka oma aplikatsioon. See teeb seal panustamise mugavaks, ükskõik kus iganes sa ka ei asuks. Peaasi, et sa seda auto roolis ei harrastaks 🙂

Unibet Pokker

Nagu ülevalpool juba mainisime on unibeti pokkeritoode midagi väga erilist. Miks? Aga seda sellepärast, et erinevalt kõikidest teistest Eesti pokkeritubadest ei ole nad liitunud mitte ühegi võrgustikuga. See annab neile vabad käed tegemaks selliseid kampaaniaid ning pakkumisi nagu ise soovivad (Näiteks Microgamingu võrgustikus olevatel tubadel on rangelt ette kirjutatud, mida nad seal pakkuda saavad).

Tänu sellele, et unibet omab täielikult enese pokkerituba, on seal rohkem ka halbu mängijaid ning keskmine tase teistest on tunduvalt nõrgem. See on, aga suurepäraseks uudiseks igale pokkerimängijale, kes ei sooviks mängida toas, kus on tõenäosus kasumiga lõpetada, suurem kui mujal.

Kokkuvõte

Nagu sa ilmselt juba aru said, siis meile unibet meeldib. Ja väga meeldib! Nende kõik tooted on lausa vapustavad ning sellest peaks piisama, et seal mängimist proovida. Alusta, vajutades allolevale nupule.

AVA TASUTA KONTO SIIT

Scroll to Top