Optibet Ülevaade

optibet logo

Optibet kuulub Eesti kaughasartmängu litsentsi omavale ettevõttele Optwin OÜ. Nende tootevalikusse kuulub lisaks kasiinole ka spordiennustus. Optibeti peamiseks sihtturuks on Euroopa hasartmängu turg ning nende peamisteks eelisteks suur mänguvalik, korralikud boonused ning aksepteeritavad väljamakse kiirused.

Optibet kasiino on kasutatav neljas erinevas keeles. Nii eesti- kui venekeel on mängijale mugavalt saadaval. Lisaks Eesti litsentsile omavad nad litsentsi ka Rootsis ning Maltal.

Eestis on Optibet panustad suurelt erinevate spordimeeskondade sponsoriks olemisse. Nad olid pikalt jalgpalliklubi Nõmme Kalju särgisponsor ning on praegu näiteks meie parima korvpalliklubi BC Kalev Cramo toetajaks. Loe edasi ning saad teada, mid meie optibeti online kasiinost arvame ning kas seal tasub mängima hakata.

Optibet Eesti Ülevaate Sisukord

 1. Pildigalerii
 2. Konto avamine
 3. Parimad omadused
 4. Omadused, mis meile ei meeldi
 5. Kasiino
 6. Spordiennustus
 7. Kokkuvõte

Ülevaade

Suurepärane tervitusboonus ✓
Hea spordiennustus ✓
Mitmekesine kasiino ✓
Kasutajamugav ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: support@optibet.ee

Pildigalerii

 

Optibet Eesti konto avamine

Optibetis tuleb konto avada nagu peaaegu igaski teises Eesti online kasiinos. Ainuke Eesti kasiino, kus saab mängida ilma kontot avamata on ninja casino. Õnneks pole optibetis registreerimise juures mitte midagi keerulist. Konto saad kiirete näppude korral avada kõigest 1 minutiga ning võime sulle garanteerida, et isegi kui sa oled aeglasepoolsem arvutikasutaja, siis 5 minuti pärast oled nii konto avamise kui sissemaksega hakkama saanud ning valmis oma lemmikmänge proovima.

Üks asi, mis optibeti konto avamise juures on teistmoodi kui ülejäänutel Eesti teenusepakkujatel on see, et saad koheselt registreerimise aknas oma kaotuse limiidi määrata. See tähendab seda, et saad kohe panna peale maksimaalse summa, mille ühe korraga kaotada saad enne kui sinu ligipääs kontole ajutiselt piiratakase. Kiidame seda väga takka, sest oleme vastutustundliku mängimise propageerijad ning see on täpselt selline asi, mida iga online kasiino võiks konto avamisel kasutada. Sulle ei meeldi limiidid? Pole hullu, saad selle lahtri ka vabalt tühjaks jätta.

Optibet parimad omadused

Optibetil on väga palju erinevaid sissemakse viise. Tõenäoliselt on nad selles vallas Eesti parimaks online kasiinoks. Sissemakseid saad teha nii Eesti pangalinkide, interneti rahakottide kui VISA ning Master kaardiga. Lisaks sellele toimuvad ka nende väljamaksed tavaliselt väga kiirelt ning probleemideta.

Optibet on viimasel ajal tõsiselt vaeva näinud, et oma kasiino tootevalikut laiendada. Nad on kasvanud online kasiinost, kes suutis pakkuda kõiges 1-2 mängutootja väljalaskeid, portaaliks, mis pakub juba kümnete erinevate tootjate mänge. See on tõsiselt hea asi, mida üks online kasiino teha saab ning oleme kindlad, et selles leidub mänge igale maitsele.

Optibet on teinud kõik, et nende kasiinos oleks mugav navigeerida. Kuigi kasiino üldine väljanägemine on väga vanamoeline ning võib-olla isegi natukene hirmutavalt kirju, siis nende menüüd ning muud navigeerimise nupukesed on suurepräaselt läbi mõeldud ning loodud just klienti silmas pidades.

2018. aasta lõpus valisime välja Eesti parima kaughasartmängu portaali. Ütleme kohe, et optibet seda küll ära ei võitnud, kuid ühes kriteeriumis oldi konkurentidest märgatavalt parem. Selleks oli portaali kiirus. Ei oska muud öelda kui hea töö, optibet!

Omadused, mis meile ei meeldi

Üks asi, mis optibetil tõesti puudu on, on mängude otsimise funktsioon. See on tänapäeval kasutajamugavust arvesse võttes, üheks tähtsaimas kasiino omaduseks, sest see teeb lemmikute mängude üles leidmise palju lihtsamaks ning kiiremaks.

Teise asjana võib välja tuua lehekülje kujunduse ning selle värviderohkuse. Veebileht ise on nii kirev, et see võib silmade eest kirjuks ajada ka kõige suuremal koomiksifännil. Lisaks sellele kirevusele on optibet.ee ka ülimalt vanamoelise disainiga. Oldschooleritele on see võib-olla meelejärele, kuid tänase nutipõlvkonna hirmutab ilmselt esimese sekundiga lehelt minema. Arvame, et optibetil oleks ammu juba aeg uus toode lansseerida. Kui sulle vana disain ei meeldi, siis proovi näiteks Chanzi, kes on igati uudne ning innovaatiline.

Optibet Kasiino

Nagu juba eelpool mainisime on optibet.ee tõsiselt vaeva näinud parandamaks oma kasiinotoote valikut. Sellega on suurepäraselt hakkama saadud ning lisaks suurtele tegijatele nagu näiteks Netent ning Microgaming pakutakse mänge ka tootjatelt nagu Scientific games, Pragmatic Play, Novomatic, EGT, iSoftBet, Play`N GO, ELK, Playson, Big Time Gaming, Thunderkick, NYX, Lighting Box, Nolimit City ja Blueprint. Tõsiselt suur valik kas pole?

Optibet boonuskood 2020

Optibet kasiino pakub tervitusboonuseks kuni 1000€ kasiinoboonust. Selle saamiseks toimi järgnevalt:

 • Tee esimene sissemakse, kasutades optibet boonuskoodi “OPTIBET1” kuni 500€ ulatuses ja saad 100% boonust.
 • Tee teine sissemakse, kasutades optibet boonuskoodi “OPTIBET2” kuni 300€ ulatuses ja saad 100% boonust.
 • Tee kolmas sissemakse, kasutades optibet boonuskoodi “OPTIBET3” kuni 200€ ulatuses ja saad 50% boonust.

Ka optibet sport pakub sulle tervitusboonuseid:

 • Ava konto
 • Tee vähemalt 10€ suurune sissemakse, kasutades boonuskoodi “SPORT100” ja saad kuni 100% sissemakseboonust sporti

Kui sulle meeldivad hoopis riskivabad panused siis:

 • Ava konto
 • Tee minimaalselt 15€ suurune sissemakse boonuskoodiga “SPORT30”
 • Sada 30€ eest riskivabu panuseid

Optibet.ee Spordiennustus

Optibet ei paku küll Eesti parimaid koefitsente, kuid ka nende spordiennustus tootel ei ole tegelikult väga midagi vigagi. Eks ka see ole vanamoodne nagu kasiinogi, kuid täpselt nagu tema ametivend, on ka nende spordiennustus väga kiire. Meie jaoks on kiirus üheks olulisemaks kriteeriumiks, mille järgi teenusepakkujaid hindame, seega see teeb nii mõnedki vajakajäämised tasa.

Lisaks sellele on otpibet spordiennustusel ka loogilised menüüd ning aksepteeritav mobiiliversioon.

Kokkuvõte

Kuigi optibeti disain jätab mulje nagu nende kasiino ning spordiennustus oleks loodud eelmisel sajandil, siis lehekülje kiirus ning kasutajamugavus kompenseerib selle vajakajäämise. Lisaks on neil ka väga head tervitusboonused. Julgeme optibeti soovitada!

AVA TASUTA KONTO SIIT

 

Scroll to Top