KingsWin Ülevaade

KingsWinKingsWin kasiino omaniks on Kingswin Online OÜ, kellel on olemas Eesti Kaughasartängude korraldamise litsents.

Kasiino tootevalikust leiab nii Netenti kui Micoramingu slotimängud, mida kokku on üle 700. Kasiinos mängimiseks pole vaja midagi alla laadida. Saab koheselt, pärast konto avamist, alustada. Kuigi slotikate kuvamine mängijale on Kingswinis natukene sega, siis selle kompenseerivad nende adekvaatne klienditugi ning kiired väljamaksed. Lisaks sellele on Kingswin kasiinol ka hea tervitusboonus. Esimese deposiidi eest saad juurde 100% kuni 555€ boonust. Lisaks sellele ka 155 tasuta keerutust.

Järgnevas arvustuses kajastame kingswini häid ning halbu omadusi natukene pikemalt. Loe edasi ning saad teada, kas seal tasub konto avada või mitte.

Kingswin Ülevaate Sisukord

  1. Pildigalerii
  2. Konto avamine
  3. Boonused
  4. Parimad omadused
  5. Omadused, mis meile ei meeldi
  6. Kokkuvõte

Ülevaade

Hea tervitusboonus ✓
Aksepteerib Bitcoini ✓
Hea klienditugi ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: Live Chat

Pildigalerii

Kingswin konto avamine

Kingswinis konto avamine on väga lihtne. Selleks tuleb äta täita kõigest 2 välja, kus soovitakse nii sinu e-maili kui parooli.

Nagu Eesti online kasiinodes ikka, tuleb pärast konto avamist see ka verifitseerida ehk oma isik tõestada. Seda saad teha laadides üles nende poolt nõutavad dokumendid. Protsess ise on üpriski lihtne ning ei võta suurt osa sinu ajast.

Kingswin Boonused

Kingswini tervituspakett näeb ette voonust kuni 555€ või 1BTC ulatuses. Lisaks saad teenida kuni 155 tasuta keerutust. Maksimaalse boonuse saamiseks pead kokku tegema 5 sissemakset. Aga ära muretse! Sa ei pea nii palju deposiite tegema, sest boonust saad alates esimesest. Kingswin kasiino tervituspakett on järgmine:

Esimese viie deposiidiga kaasnevad järgnevad hüved:
– 1. deposiit annab sulle 100% kuni 100 EUR või 300 mBTC+55 tasuta spinni
– 2. deposiit annab sulle 50% kuni 50 EUR või 100 mBTC
– 3. deposiit annab sulle 25% kuni 250 EUR või 200 mBTC
– 4. deposiit annab sulle 200% kuni 55 EUR või 100 mBTC
– 5. deposiit annab sulle 100% kuni 100 EUR või 300 mBTC+100 tasuta spinni

Selleks, et kõik pakutavad tasuta keerutused saada, peavad kõik sinu sissemaksed olema vähemalt 20€ suurused.

Kingswin boonuskood

Tervituspaketi kasutamiseks pole boonuskoodi vaja kasutada. Boonused lisatakse sinu sissemaksele automaatselt. Kui sa boonust ei soovi, siis tee sissemakse lehel vastavasse kastikesse märge, et sa boonuseid ei soovi. Usu meid, see on ülimalt lihtne.

Tervitusboonused boonuskoodi ette ei näe, kuid seda on vaja kasutada teiste kingswin iganädalaste kampaaniate puhul. Need boonuskoodid on vastavate kampaaniate juures ära märgitud ning leiad need lihtsalt siit.

Kingswin pakub oma kampaaniates tasuta keerutusi nii kolmapäeval kui neljapäeval. Lisaks neile on neil ka lojaalsusprogramm koos VIP programmiga ning iganädalased slotiturniirid. Kampaaniate mitmekesisuse poolest on nad üheks Eesti parimaks online kasiinoks.

Kingswin kasiino parimad omadused

Kingswin kasiinos on palju erinevaid slotimänge. Neil on slotikaid sellistelt tootjatelt nagu Betsoft, Endorphina ning Microgaming. Kahjuks pole nende valikus NETENT`i tooteid, kuid olemasolev peaks slotifänni vajadused kindlasti rahuldama. Kui oled siiski just NETENT`i fänn, siis alusta mängimist hoopis coolbetis, sest neil on just nende tooted olemas.

Kingswin töötab väga hästi ka mobiilis. Oma aplikatsiooni neil küll pole, kuid nende veebilehe mobiiliversioon on kaasaegne, laadib kiirest ning teda on mugav kasutada.

Ainukese Eesti online kasiinona pakub kinswin oma mängijatele võimalust ka bitcoiniga sissemakseid teha. See on märk innovatiivsusest ning sellest, et ettevõte soovib läbi innovatsiooni pakkuda oma mängijatele parimat.

Omadused, mis meile ei meeldi

Kingswinil puuduvad live diileriga mängud. Põhimõtteliselt on kasiino loodud ainult slotifännidele. Nii, et kui sa eelistad mõnda muud mängu, siis pole sul seal palju teha. Slotifännidele sobivad nad muidugi suurepäraselt.

Menüü ning kasiino avaleht võiks samuti olla natukene paremini liigendatud. See on natukene kohmakas ning segadusse ajav. Sellegi poolest peaksid sellest paari minuti jooksul sotti saama ning oma lemmikmängu ikkagi üles leidma.

Kingswin kasiino ülevaate kokkuvõte

Kingswin on väga kuninglik kasiino, kuid on seda ainult slotimängijatele, sest muid mänge nende valikus väga ei ole. Selle eest on boonused suurepärased ning teevad silmad ette ka Eesti suurimatele kasiinodele. Slotifännidele julgeme kindlasti kingswini soovitada.

AVA TASUTA KONTO SIIT

Scroll to Top