Paf Ülevaade

paf logo

Ettevõttest

Paf on kaughasartmängu teenust osutav ettevõte, kellel on Eestis tegutsemise litsents. Paf on ettevõtte brändi lühend ning tema tegelik tähendus on “Play Among Friens” ehk mängis koos sõpradega. Paf`i teeb eriliseks see, et juba aegade algusest peale on nad kogu oma kasumi annetanud heategevuseks. See ei muutunud ka 1999. aastal kui ettevõte laiendas oma tegevust internetti. Just sellepärast eelistavadki paljud mängurid Paf`i kui sotsiaalselt vastutustundlikku ettevõtet.

Ettevõttel on laitmatult puhas ajalugu ning on ülimalt turvaline koht, kus oma hobi harrastada. Nii Paf`i spordiennustus, online kasiino kui pokker on oma ala tipptasemel nii mitmekesisuse kui tehnoloogia poolest.

 

AVA TASUTA KONTO SIIN

Paf Spordiennustus

Pafi spordiennustus on väga mitmekesine. Algselt keskendus ettevõte pigem põhjamaade turgudele, kuid on nüüd märkimisväärselt laienenud ning nende valikus on midagi igale maitsele. Ka Ameerika spordid on esindatud. Neil on tuhandeid erinevaid turge, millele oma panus teha. Kuigi nende sihtturuks on pigem Skandinaavia maad, siis paneb imestama, et nad pakuvad panustamisvõimalusi ka näiteks hobuste ning koerte võiduajamistele.

Kui avad paf spordiennustuse lehe, siis see hakkab sulle tõenäoliselt kohe meeldima. Neil on vasakul ääres traditsiooniline menüü, kus on olemas kõik spordid ning liinid, millele panuseid panna saad. See pole üleliia “ilutsev” ning teeb oma töö suurepäraselt ära.

Alade hulgas millele panustada saad on näiteks Ameerika jalgpall, jäähoki, tennis, korvpall, jalgpall, kergejõustik, pesapall, võrkpall, poks, rattasõit, golf, käsipall, snooker ning paljud teised.

Koefitsentide ja väärtuste poolest ei jää nad teistele Eestis teenust pakkuvatele konkurentidele alla. Nad ei paku küll nii häid hindu kui coolbet, aga teistega võrreldes, on nende koefitsendid pigem paremad.

Paf Kasiino

Olles suurte plaanidega Skandinaavia ettevõte, ei paku PAF oma kasiinos kõike võimalikke mänge, mis maailmas loodud on. Nad on teinud mängija elu lihtsamaks ning välja valinud ainult parimatest parimad. Milleks kuvada mänge, mis on ajast ja arust ning sellega mängija kasutajakogemust halvemaks teha kui neid mitte keegi niikuinii ei mängi? Polegi põhjust! See muidugi ei tähenda, et nende valik nüüd palju halvem oleks kui teistel. Sugugi mitte. Mängutootjate arvu poolest ei jää nad Eestis mitte kellelegi alla.

Esindatud on kõik tuntud slotikad NETENTI, Micorgamingu ning paljude teiste suurimate tootjate poolt. Kuhugi pole kadunud ka Live Kasiino oma ruleti, Blackjacki ning Baccarat laudadega.

Kõikidele mängudele on implementeeritud kasutaja hinnangud, mis muutuvad mängutootjast või operaatorist sõltumatult. Nii saavad kliendid leida uusi ning parimaid mänge võimalikult kiiresti ning mugavalt.

Paf Pokker

Paf pokkeri mängimine on tehtud ülimalt lihtsaks. Saad oma lemmik harrastust proovida nii browseris, mobiilis kui arvutis allalaaditud versiooni näol. Uue mängijana saad ka pokkerisse tavalise tervitusboonuse. Paf pokkeril puudub suurem lojaalsusprogramm ning rakeback seega kui sinu huvi on pokker, siis võib-olla peaksid valima mõne teise portaali.

Turvalisus: Väga turvaline
Boonus: Kasiino – 200 Tasuta Spinni, Spordiennustus – 4 tasuta panust 20€ väärtuses
Koefitsendid: Keskmised
Hinne: 4.9/5

Klienditugi: support.ee@paf.com

KÜLASTA LEHTE

Scroll to Top