Online Kasiinode Juhend Algajatele

online kasiinode juhend

Sisukord

  1. Kuidas online kasiinot valida
  2. Konto avamine
  3. Sissemakse tegemine, esimene mäng ning väljamakse tegemine
  4. Mängu optimeerimine

1. Kuidas valida enda jaks sobiv online kasiino

Online kasiinot valides, peaksid arvesse võtma järgmist:

  1. Kas kõne all olev online kasiino omab Eesti litsentsi? Kuigi mängimine online kasiinos, mis Eesti litsentsi ei oma, pole otseselt keelatud, siis Eesti riigis litsentseeritud kasiino on omamoodi usaldusväärsuse näitaja. Meie propageerime ainult kasiinosi, mis omavad vastavat litsentsi.
  2. Kas online kasiino on börsiettevõte? Ainult nii saad 100% kindel olla, et tegemist on ausa äriettevõttega.
  3. Ettevõtte vanus. Kui tegemist on juba kaua tegutsenud ettevõttega, siis seda kindlamalt võid ennast tunda, et käesolev firma oskab kasumlikult tegutseda ning püsib alles ka tulevikus.
  4. Online kasiino finantsolukord. Kuigi pole just kõige mugavam erinevate ettevõtete finantsaruandeid välja otsida ning läbi lugeda, võiksid mõnel juhul seda siiski teha. Nii garanteerid, et ka sinu kõige suuremad võidud makstakse välja.

Õnneks Eestis ülalpool väljatoodud punktidega väga probleeme ei esine. Propageerime oma portaalis ainult selliseid hasartmänguettevõtteid, kes on 100% ausad ning millega on sinu raha ning andmete turvalisus garanteeritud.

Eesti turuliider on OlyBet (Loe meie arvustust). OlyBet kuulub ettevõttele AS Olympic Group ning rebrandimise tulemusel sündinuna, on nad on esimese Eestis litsentseeritud online kasiino Olympic Online`i järglased. Turvalisemat online kasiinot Eestis pole.

olybeti spordibaar

Kui soovid, siis siit leiad täielikku nimekirja Eesti Online Kasiinodest. Kõik kasiinod on meie poolt testitud, hinnatud ning järjestatud alates parimast.

Konto avamine

Registreerimise protsess on OlyBet`is ülimalt lihtne ning mugav. Kui oskad vähegi arvutit kasutada, võid kindel olla, et saad sellega hakkama. Arvestama pead, et pead ettevõttega jagama oma õigeid personaalseid andmeid nagu näiteks nimi, e-maili aadress, telefoni number ning isikukood. On võimalik, et esimesel korral kui soovid väljamakset teha, siis küsitakse sult nende andmete kohta kinnitust. Kõik sinu andmed on 100% kaitstud ning jäävad anonüümseks.

Sissemakse tegemine, esimene mäng ning väljamakse tegemine

Sa pole ennem online kasiinos mänginud? Pole hullu. Vaata meie videot ning näitame sulle vähem kui kahe minutiga, kuidas see käib. Õpid kuidas teha sissemakset, kuidas hakata mängima ning kuidas oma raha välja kanda.

Mängu optimeerimine

Kui oled selgeks saanud, kuidas mängimist alustada ning soovid oma võiduvõimalusi maksimaliseerida, siis loe meie online kaisinode juhendit edasijõudnutele. Sealt leiad näpunäiteid ning nõuandeid Blackjacki, Video Pokkeri, Slottide, boonuse läbimängimise ning palju muu kohta.

VALI KASIINO SIIT

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here